Jump to content

Facebook Giriş Yapmam Için Onay Kodu Istiyor!

Share

Recommended Posts

Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi.

Bu hesapta yazanlar gerçek adın ve kişisel bilgilerinse, lütfen bunu doğrulamamıza yardımcı ol.

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla.

Şu anda kullanabileceğin hiçbir doğrulama yöntemi bulunmuyor.

gibi mesaja ulaşıyormusunuz

bu facebook unuzu face iptal etmiştir hiç kimsenin eline geçmemiştir siz bile artık açamazsınız
facebook yetkilileri kendilerini bir şey sanmaya başladılar
yenisini açabilirsiniz yada facebooka tepki olsun hiç kimse kullanmasın

• 4 hafta sonra ...

[quote name='verviers61' date='29 January 2012 - 13:11 ' timestamp='1327842662' post='1147692']
Arkadaslar facebooka girsi yapmam icin onay kodu istiyor.ilk defa hesabimda bole bise oldu.Yanliz kapali olan numaram kayitli:)ona mesaj yolluyor.Yeni numaramida yazamiyorum.Yardimci olursaniz sevinirim.
Giris yapamiyorum 2 gunden beri
[/quote]

[b]www.facebook.com/confirmphone.php[/b] [color="#FF0000"][b]
bu link tıklayarak cep telefonu numaranı değiştirebilirsin diye biliyorum bi dene istersen.

Bu link artık çalışmıyorsa alttaki linkten cep numaranı düzeltip onay kodunu tekrar isteyebilirsin

[color="#0000FF"]https://m.facebook.com/confirmphone.php?cell=905388700656&code=cn7xte&_rdr#!/confirmphone.php?needNew=1&__user=100000772670488

[/color]
Bu linkten cep numaranı değiştirip onay kodu alabilirsin.
[/b][/color]

Edited by yagcim

• 1 yıl yıl...

banada aynı sorun olmuştu ben başka bi facebook hesabı açtım sonra telefon numarasını o hesaba yönlendirdim sonra ana hesapta resimle onay çıktı resimlerdeki etiketleri bildim açıldı

Arkadaşım, senin adına çok sevindim, bana da yardımcı olursanız çok memnun olurum.
yaklaşık 2 aydır hesabıma giriş yapamıyorum cep numaramı değiştirdiğim için onay kodu eski
cep numarama gönderiliyor. bu yeni cp numarasını nasıl eski hesabıma yönlendirip ana hesaptaki resimle nasıl onaylayabilirim? Onu bir türlü yapamadım. :(