Jump to content

Siz Olsanız Açık Wifi Internetleri Kullanırmısınız

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

[quote name='Secret.One' date='29 January 2012 - 17:50 ' timestamp='1327859454' post='1147809']
[b]Ben Olsam En Çok Diş Çeken İnterneti Kullanırım Çünkü Hayat Paylaşınca Güzel Ama Fazla Yüklenme Sömürme.[/b]
[/quote]
bende bunu demek istemiştim sende işini gör, her kimse onunda işini görmesine mani olmuyorsan bence sıkıntı yok tabi sınırsız net ise (:

Sende madem öyle gir modeme şifre koy varsayılan şifreyle modeme giremiyorsan modeme şifre koymuş ağı açık paylaşmış demektir girebiliyosan zaten şifre koydunmu o giremez mecbur baktırcak birine reset attırıp ağa şifre koyduracak sende otamatikman uyandırmış olucan vatandaşı

SANA SUNU SÖLEYE BİLİRİM ORDAN BİRİSİ COK YASAL OLMAYAN İLLEGAL BİŞEY YAPARSA TÜM PCLERİN MAC ADRESLERİNİ
İNCELEMEYE ALIRLAR ARADA SANADA UGRARLAR VE MODEM DE Kİ LOGLARDAN NEZAMAN NAPTINI RAHATÇA ÖGRENİRLER EGER KÖTÜ BİŞEY YAPMADIYSAN
SORUN YOK AMA SANA NEDEN BAGLANDIGINI SORCAK LAR YOK BEN POLİSİN SURATINI GÖRMEYEM DİYOSAN AC WMARE(SANAL PC)MAC ADRESİNİ DEGİŞTİREREK
SÖMÜRMEYE DEVAM EDERSİN VE HİÇ KİMSE SENİ BULAMAZ TABİKİDE SANA PC DEN BİRAZ ANLAMAN LAZIM AMA KENDİDEN EMİN SEN DEWAM ET :shiftyninja:

[warning][color="#000000"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i13.tinypic.com/3090qz6.jpg[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]

[quote name='korkusuz_korkak' date='29 January 2012 - 17:32 ' timestamp='1327858349' post='1147798']
ben sana pcyimi icaat ettiler diyorum.kişisel bilisayarları diyorum.git biraz arştırma yap sonra yorum yap buarya :S
[/quote]

Dostum :) pc nin açılımını öğren sen ilk ;)

arkadaşım wifi şifresizse kendi açık bırakmış şifre koymayı unutmak gibi birşey olmaz şifresiz wifiyi şöyle düşün parktaki çeşme gibi oradan su içince haram mı değil buda öyle sen onun internetinden yasal olmayan şeyler yapmazsan sorun yok

Bence bir şekilde modem sahibi uyarılmalı. Sen sadece internet kullanıyorsundur ama başkası yasadışı bir şey yapar ve adamın işi gücü yok onunla ugraşmak zorunda kalır.
Modemden mesaj gonderilebilir mi bilmiyorum ama baktın olmuyor modem şifresini değiştir ki kendi de giremesin ve bir bilene danışsın.

muhtemelen bılerek şifre vermemiştir, ne kadar teknoloji cahili osla bile bu kablosuz olayının mutlaka farkında olamsı lazımdı
kullanmanda sakınca yok diyebılrım, aksı durumda kendısı tedbir alması grekırdı
ıcın rahat etmesı ıcın dosya payalsımları varsa bı msj atabılırsın ya da ağdakı pclere komut yoluyla msj atılabılır bu sekılde ulasabılırısn ona

Edited by ozanaus