Jump to content

Emre Ceylan Katılımsız Arşivi V4

badboy01
 Share

Recommended Posts

[quote name='yasamaz' date='15 February 2012 - 22:41 ' timestamp='1329338468' post='1155581']
murat hassoy yarın paylaşıyomusun v14 ü saka mı buu :D
[/quote]

@murathassoy
Hocam bu nasıl bir etkidir anlamadım benim konunun altında senin programlar konusuo helal olsun valla :)

İçim burkulmadıda değil ama :D

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

öncelikle paylaşımın ve emeğin için teşekkürler.

yeni eklediğin linklerde 1. ve 4. link aynı düzeltirsen sevinirim.

torrent linki de indirme başlatmıyor problem olabilirmi ?

mediafire linklerinde de problem var 1. link çalışmıyor sanırım...

Edited by madox

[quote name='murathassoy' date='17 February 2012 - 12:48 ' timestamp='1329482889' post='1156360']
[b]MediaFire den Kolay indirirsin dostum ne şifresi linkleri kopyala yapıştır yap indirmeye başlar...[/b]
[/quote]
medifire için uyumlu bir downloader var mı? Jdownloader iş görür mü? Şimdi 35 partı tek tek adres çubuğuna kopyala yapıştır indir kaydet zor olur da.

ya arkadaşlar çok merak ediyorum uploaded.to dan upload yapmışsınız. Ya ben bu uploaded'ın premium accountunu bulamıyorum. Anca cookkiiee var onu da her cookie girdiğimde EXtend Traffic diye bir pencere çıkıyor Statusta premium diyor ama ne iştir Extend Trafic deyip öyle kalıyor. Arkadaşlar siz uploaded.to'nun premium account'unu nerden bulambilirim. İnterneti o kadar aramama rağmen bulamıyorum. Cookie ise tonla var ama velhasıl oda iş görmüyor yukarda anlattığım gibi. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı=? İyi günler inşallah bende uploaded'tan kolayca dosya indirebilenler kervanına katılabilirim. :)

[quote name='madox' date='17 February 2012 - 18:03 ' timestamp='1329494627' post='1156470']
öncelikle paylaşımın ve emeğin için teşekkürler.

yeni eklediğin linklerde 1. ve 4. link aynı düzeltirsen sevinirim.

torrent linki de indirme başlatmıyor problem olabilirmi ?

mediafire linklerinde de problem var 1. link çalışmıyor sanırım...
[/quote]

uploaded.to düzelttim mediafire de bakıcam birazdan

@sere
kardes uploaded.to ve mediafire ye en azından benim bildiğim kadarıyla uyumlu bir downloader yok zaten 35 part cok geldiği için uploaded.to ya upload ettim artık bununla idare edicez :/

@madox

Mediafire part1 sağlam kardes
[img]http://d1202.hizliresim.com/u/k/2tb9b.png[/img]

Edited by badboy01

[quote name='madox' date='17 February 2012 - 18:48 ' timestamp='1329497280' post='1156498']
evet biraz şimdi baktım çalışıyor. ilgin için teşekkürler.

torrente yapılabilecek birşey yok mu ? indirme başlamıyor bir türlü
[/quote]

Torrent e yapabileceğim bişy yok galiba torrent sitelerine atmam gerekir onun için sitelere bas vurdum ama cevap gelmedi :/

uploaded.to dan bir seferliğine dosya indiriyorum ondan sonra modeme reset atmama rağmen indirmiyor E be güzel kardeşim gül gibi hotfile varken hadi o da olmadı wupload warken ne gerek var böyle sitelere yüklüyorsunuz. Hem hotfile ve wupload internette premiumu en çok ve en kolay bulunan hosting siteleri.

[quote name='sere' date='17 February 2012 - 19:59 ' timestamp='1329501589' post='1156535']
uploaded.to dan bir seferliğine dosya indiriyorum ondan sonra modeme reset atmama rağmen indirmiyor E be güzel kardeşim gül gibi hotfile varken hadi o da olmadı wupload warken ne gerek var böyle sitelere yüklüyorsunuz. Hem hotfile ve wupload internette premiumu en çok ve en kolay bulunan hosting siteleri.
[/quote]
cogu upload sitesi sallantıda suan en güvenilir ve aktif olanları letitbit - uploaded.to - mediafire diğerlerininde akıbeti belli değil ondan buralara upload ediyoruz hem bi sıkıntı cıkarmıyorlar ztn indiren indiriyor :)

[color="#000000"][i][b]Emeğinize sağlık daha yeni gördüm, herşey bence çok güzel olmuş diğer versiyonlarda görselliğe biraz daha önem verip program sayısını biraz daha azaltırsanız çok mnmnun olurum başarılarının devamını dilerrim...Drıver pack her arşivinde olsun inş... :)[/b][/i][/color]

Edited by vjugur

[quote name='vjugur' date='18 February 2012 - 01:34 ' timestamp='1329521680' post='1156700']
[color="#000000"][i][b]Emeğinize sağlık daha yeni gördüm, herşey bence çok güzel olmuş diğer versiyonlarda görselliğe biraz daha önem verip program sayısını biraz daha azaltırsanız çok mnmnun olurum başarılarının devamını dilerrim...Drıver pack her arşivinde olsun inş... :)[/b][/i][/color]
[/quote]

Diğer Versionlarda Driver Pack düşünmuyorum ve gorselliği arttırıp program sayısınıda arttırayı dusunuyorum cunku gelen istekler bu yonde

sizinde ilginiz için teşekkürler

@Anlatılmayanlar
malesef kardes program ekleyip cıkarmak gibi bir özellik yok insallah diğer versiyonlarda :)

[quote name='SeriHacker' date='18 February 2012 - 13:46 ' timestamp='1329565597' post='1156840']
Kardeş 36 linkten 24ve28bide eckav4.rar partları bozuk bidaha uploadlarsan sevinirim -_-
[/quote]

Partlar sağlam kardesim en alttaki zaten torrent linki seed i eksik indirsende çalışmaz

[img]http://e1202.hizliresim.com/u/l/2udbv.png[/img]

[quote name='Secret.One' date='18 February 2012 - 19:37 ' timestamp='1329586630' post='1156981']
[b]Yeni Kurduğum Sistememde Kullandım Şuan Aktivasyon Felan Gayet Güzel.[/b]
[/quote]

teşekkürler ben defalarca yeni sistemlerde denedim zaten
Lisanslama kısmını çalıştıramayan arkadaslar Docs klasorunden Yönetici olarak çalıştırırlarsa hiç bir sorun cıkmaz

[quote name='HalilYanar' date='18 February 2012 - 22:34 ' timestamp='1329597258' post='1157042']
Uploadta şöyle bir şeyde var kardeşim :)
Mesela premium satın alıp 1 gb upload şansında olur ama premium veren bir kaç sayfa var ama illegal işlere karışmak istemem paranla alsan daha iyidir bence 20 tl gibi bişey galiba 1 ay..
[/quote]

Bedava Dağıttığım bir program için 20 tl vermeye değermi bilemedim doğrusu :)