Jump to content

2 Haftalık Notebook'ta Tuhaf Sesler

microp44
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

2 hafta önce dell n5110 aldım ve aradan 1 hafta gecmesiyle Notebook'tan tuhaf sesler gelmeye başladı.. Cızırtı geliyor,şuan bu konuyu acarken bilene tuhaf ses var tık tık tık diye..Servisi aradım teset yaptırdı ve Notebook panelde hata çıktı ve sadece dediği şey format at ve biosu güncelle dedi..Ses ile alakası nedir bilmiyorum ama dediklerini başarılı bir şekilde yaptım ama ses yine devam ediyor.. :( bu ses neden geliyordur acaba ?

notebook lar da driverler güncel oladığı zaman sesli çalışıyolar bizim toshiba nın kendi kurulum cd si var uzun zaman ondan format attık durduk ama zaman geçtikce sesi arttı bir gün modifiye çok güzel xp gördüm ve indirdim içinde güncel driverleri kuran sistem de mevcuttu 13 adet driveri kuruyordu hala saklarım dvd yi neyse onunla formatladıktan sonra bizim pc de müthiş bir rahatlama oldu sonra anladımki driverleri devamlı güncel tutmak gerekiyor portable driver genius la bunu hallettim güncel olmayan driverleri indiriyor bana gerçi masa üstü pclerde de aynısı oluyor olardada kasa çok ses yapıyor ...

[quote name='Nikon' date='26 February 2012 - 09:19 ' timestamp='1330240753' post='1161030']
Sana önerim iade ettire biliyorsan ettir madurlugum söz konusu de asus al dell ne gevur parasıyla 5 para etmez :)
[/quote]

Bir Teknik servisci olarak Nikon arkadaşıma katılıyorum sana önerecegim tek laptop markası ASUS OLUCAKTIR KENDİ KOMPANETLERİNİ ÜRETEN TEK FİRMA , Gidip diyecegin tek şey ben bu bilgisayardan sogudum 2 haftada böyle oluyorsa kırar atarım ve tüketici haklarınada şikayet ederim sizi diyeceksin degiştirip başka marka alacagım üstü neyse verecegim de asus yapıştır :) g.olsun

ELSA TEKNİK SERVİS

NetBook ve NoteBook larınızın TEKNİK SERVİS ADRESİ Elsa TEKNİK SERVİS

Doğu Mah . Hatboyu cad. NO 57 / C İSTANBUL / KARTAL / TECRA İŞ HANI