Jump to content

Silent Setup 2012 V5 - Katılımsız Program Arşivi

kingeser
 Share

Recommended Posts

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='muslum_255' date='05 May 2012 - 15:49 ' timestamp='1336232949' post='1197015']
heryerde reklam işimiz var eline sağlık ne dim gitti o kadar vakit
[/quote]
hangi reklamlardan bahsediyorsun dostum???Biraz açıkla da bilelim...

[quote name='muslum_255' date='05 May 2012 - 16:04 ' timestamp='1336233895' post='1197022']
Ha bide arkadaşım bunu nasıl dvdye çekiyorsun sende 5 küsür gb'lik dvdler mi var ?
[/quote]
piyasada 8 GB DVD ler bulunmakta...

[quote name='kingeser' date='02 May 2012 - 16:03 ' timestamp='1335974624' post='1195531']
bazı programların es geçmesinin sebebi sistemde çalışan başka bir setup olabilir,daha eski bir sürümü yüklü olabilir yada çalışmakta olan bir uygulama bunu engelleyebilir.Evet doğru söylüyorsun programların exe lerine tıkladığında acılan penceredeki diyalogta aktivasyon işlemi olmuyor!Bunu zaten belirtmiştim...Ufak çaplı düzeltilcek bi hata olmadığı için şu an bunu yapamıyorum.Düzeltmek için tüm programları tekrardan katılımsız hale getirem gerekiyor...Program açılışta otomatik olarak activex yüklediği için tabiki bu exe nin de icinde serial diyalogu gömülü olduğu icin ilk actıgında karşına gelen diyalog aktivasyon yapmıyor...Programın kendi arayüzünden Staktivasyon diyalogundan aktivasyon yaptıgınızda sorun olmucaktır...Programda büyük bi sorun olduğunu sanmıyorum...Benim şahsen gördüğüm tek hata ilk açılıştaki diyalogda ve Silent Setup 'ı kayıt etmeden önce programların exe lerine tıklayıp acılan pencerenin aktivasyon yapmamasıdır...Yapı olarak zaten silent setup 2011 in üzerine yapıldı.Gözden kaçan ufak tefek hatalar haliyle oluyor ki buna da hak verirsiniz umarım ki sayfalarca koda dayalı uygulamada ister istemez gözden kaçan hatalar oluyor.Bağış yapma olayına da gelirsek bu herkezin gönlüne kalmış birşey.Program ilk 2010 da piyasaya sürdüm kullananlar da olmustur kullanmayanlarda .Ben kendim de bilgisayarcıyım ve insan verdiği emeğin karşılığında ufak da olsa birşey görmek istiyor.Senin de söylediğin gibi 'bu programın çok ekmeğini yedim' diyorsun.Herkez iyi günlerde kullansın...Vakit buldukça yeni versiyon üzerinde çalışmaya başladım zaten.iyi günler
[/quote]
Güzel kardeşim programların es geçmesinin sebebi sistemde çalışan başka setup eski sürüm vs olabilir diyorsun ancak ben kurulumları formatladığım makinada denedim win7 ye kurmaya çalıştım ve daha önceden uyardığın gibi UAC ayarlarını kapatıp res attıktan sonra denedim yine olmadı ne çalışan bir setup nede eski bir sürüm olması söz konusu dahi olamaz ancak yinede es geçiyor sadece varsa eğer es geçmemesinin bir yolunu istiyorum 5 makinada denedim hep aynı sorunla karşılaştım sorun bizde ise sebebini merak ettiğim için yazıyorum eleştirmek amacında değilim ama ne yazıkki olmuyor her denememden sonra 2011 v. ile programları kurmak zorunda kaldım sorun olmuyorda bütün programları güncellemek tek tek zor oluyor.. Yardım edersen sevinirim..

[quote name='Kara_NARA' date='09 May 2012 - 10:41 ' timestamp='1336560084' post='1198655']
Güzel kardeşim programların es geçmesinin sebebi sistemde çalışan başka setup eski sürüm vs olabilir diyorsun ancak ben kurulumları formatladığım makinada denedim win7 ye kurmaya çalıştım ve daha önceden uyardığın gibi UAC ayarlarını kapatıp res attıktan sonra denedim yine olmadı ne çalışan bir setup nede eski bir sürüm olması söz konusu dahi olamaz ancak yinede es geçiyor sadece varsa eğer es geçmemesinin bir yolunu istiyorum 5 makinada denedim hep aynı sorunla karşılaştım sorun bizde ise sebebini merak ettiğim için yazıyorum eleştirmek amacında değilim ama ne yazıkki olmuyor her denememden sonra 2011 v. ile programları kurmak zorunda kaldım sorun olmuyorda bütün programları güncellemek tek tek zor oluyor.. Yardım edersen sevinirim..
[/quote]
hangi programlarda sorun yaşıyorsun bide aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı öğrenmek istiyorum?? ben kendim win 7 denemelerimi yaptim Ultimate x64 de sikinti yasamadim bu projeyi devam ettirmicem farklı bir proje üzerinde çalışmaya başladım ... iyi günler

Dostum ben win 7 x86 ya kurulumu denedim seçtiğim programlar sırasıyla live messenger, chrome, vlc, winamp ve exa radyo, ashampo, adone flash player, fotoğraf yazılımları, adobe reader, office programı java, team wiewer bunları kuramadım ayrıca seçmediğim diğer programların kurulup kurulmadığını bilmiyorum seçmediğim için. bu sorunu bir tek benmi yaşıyorum anlamış değilim..

• 2 hafta sonra ...

arayüzü mükemmel olmuş abuk subukta program yok kullanımı kolay gibi programlar fulldur sanırsam özellikle antivirüs.. güzel paylaşım olmuş ama keşke şu aktivasyon olmasaydı başımızda yeterince aktivasyon aktivasyon diye tutturan program varken :))

arayüzü mükemmel olmuş abuk subukta program yok kullanımı kolay gibi programlar fulldur sanırsam özellikle antivirüs.. güzel paylaşım olmuş ama keşke şu aktivasyon olmasaydı başımızda yeterince aktivasyon aktivasyon diye tutturan program varken :))

kardeş AIO programın çok güzel bunu autoplayda mı yaptın rica etsem kaynak kodlarını bana verebilirmisin. tşk ederim

kardeş AIO programın çok güzel bunu autoplayda mı yaptın rica etsem kaynak kodlarını bana verebilirmisin. tşk ederim

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...