Jump to content

Ttnet 'ten Taşınıyorum

kayseri204
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ttnet net limitsiz 60 tl ödüyorum ama çok pahalı o yüzden bazı araştırmalar yaptım

1--- http://www.smileadsl.com/Campaigns_limitli-fiyatina-limitsiz-internet.aspx

(bu paket ilk 6 ay 29 tl sonrasını bilmiyorum)

2--- http://www.biriadslnet.com/?gclid=CMvCsYO2_a4CFcZc3wodKTfO3Q

(bu pakette limitsiz 25 gb yi düşünüyorum)

biri kullanıyorum hız problemım oldu 2 haftadır fılan daha 1hafta oldu çözüleli belkı 8 10 kere aramışımdır yavaş çalışıyorlar ttnet in servisi hızlı bi sorun durumunda sonuna kadar ilgileniyorlar biride öyle deıl gunlerce ugras dur suan hızım 6,5 7 mbit cıvarında iyi ama bazen ıptal ettirmeyi düşünüyorum daha 13 14 ay var bitmesine kampanyanın acaba nekadar ceza oderım sözleşme bozdugum için

ttnet dediğiniz gibi kötü ama süperonline hariç diğerleri kötünün kötüsü ben smileadsl geçtim 1 hafta içinde iptal ettirip tekrar ttnet e döndüm sözleşmem devam ettiği için iptal ettim diye o ay 175 tl ttnet fatura geldi şimdi yine ttnet kullanıyom eyer senin sözleşmen yoksa test edip deneye bilirsin 1 hafta içinde iptal edince hiç bir üçret ödemiyorsun ama ben olsam turkcell alırım ilk 6 ay 10 tl ki bedava sayılır kullanan arkadaşlarım da memnun.

[b]Superonline kullananlar var çevremde. Ve bu zamana kadar nedense olumlu bir duyum alamadım onlardan. Bu yüzden superonline geçmekten vazgeçtim. Bana sorarsan kötünün iyisini kullanmak en mantıklısı.[/b]

2007 den beri ttnet abonesiyim iptal ettirdim. TTnet müşteri hizmetleri hızlı ise ben bir şey demiyorum. İptal sebebimde sık sık kopmalar olması ve ttnetin bunu 6 aydır hala çözememiş olması 6 ayda kaç defa aradım ben bile unuttum, Modem kablo değiştirmediğim şey de kalmadı. Sağolsun ttnet o olmasa diğerlerine geçmek aklıma bile gelmezdi!

Ben daha yeni bir başka sağlayıcıya geçmiştim. (ismi lazım değil reklam gibi algılanmasın :) ) Ama süper online http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=9&d=adsl-steyen-el-kaldirsin&t=1 bu tarifesi de güzelmiş. Şimdi ki abonesi olduğum sağlayıcı dada sorun devam ediyor ama pazartesi bir sonuca bağlanacaktı. Eğer olmazsa şimdikini iptal ettirip buna geçerim.

Smile adslnin kampanyası var.. 55 tl ye Limitsiz internet + d-smart full paket veriyorlar.. ben ondan almayı düşünüyorum.. tabi ttnet hızımı düşürürse.. daha düşmedi 50 60 gb download yaptım bu ay.

Edited by erkano52