Jump to content

112.175.243.23 Ip Saldırısı Eset Smart Security 5

neskali
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar aşağıya eklediğim resimdeki gibi belli aralıklarla eset smart security 5 hep uyarı veriyor

[img]http://e1204.hizliresim.com/w/c/4blbz.jpg[/img]

denediklerim:::

eset ile tam tarama yaptım

combofix taraması yaptım

Malwarebytes' Anti-Malware ile derin tarama gerçekleştirdim...

C ve D bölümleri var pc de her ikisinide yukarıda saydıklarımla full tarattımm...

yardımlarınız için şimdiden teşşekürler arkadaşlar...

[quote name='Anlatılmayanlar' date='11 April 2012 - 19:27 ' timestamp='1334165278' post='1184969']
bu kadar korkacak bişi arkadas arada olur mesela bazı sitelere girdiginde hani istemedena cılan siteler varya onlardan birini engellmiştir bendede oluyo böle uyarılar tabi emin değilim ama :whistle:
[/quote]

geçenlerde bi dizi sitesine girdim normal dizileri yayınlayan bi site bide bu tnod up 1.4 müdür nedir onu yükledim onlardan sonra olmaya başladı sanırsam çok rahatsız

edici oluyo 5 dk da bir ekranda adam ister istemez tedirgin oluyo ....

[quote name='neskali' date='11 April 2012 - 19:33 ' timestamp='1334165609' post='1184978']
geçenlerde bi dizi sitesine girdim normal dizileri yayınlayan bi site bide bu tnod up 1.4 müdür nedir onu yükledim onlardan sonra olmaya başladı sanırsam çok rahatsız

edici oluyo 5 dk da bir ekranda adam ister istemez tedirgin oluyo ....
[/quote]

vala tavsiyem sitelerde başka şeyleri izlemek için bi tv programı flan verirse indirip kurma derim.mesela genelde maç izlemek için şunu indirin falan derya sakın.o yükledigini ekle kaldırdan kaldırıp etkisiz hale getirebilirsin

[quote name='abdispowerr' date='11 April 2012 - 19:33 ' timestamp='1334165622' post='1184979']
[size="4"][code]http://eu2.download.comodo.com/cis/download/installs/standalone/cfw_installer_x86.exe[/code]

Comodo firewall kur ve işini sağlama al ![/size]
[/quote]

sağolasın arkadaşım indirip kurucam...

[quote name='Anlatılmayanlar' date='11 April 2012 - 19:36 ' timestamp='1334165817' post='1184981']
vala tavsiyem sitelerde başka şeyleri izlemek için bi tv programı flan verirse indirip kurma derim.mesela genelde maç izlemek için şunu indirin falan derya sakın.o yükledigini ekle kaldırdan kaldırıp etkisiz hale getirebilirsin
[/quote]

program ekle kaldırda anormal bişey bulamadım hepsi kullandığım çoğu microsoftun programı sağolasın...

Arkadaşlar güney kore telekom un ip imiş buldumda comodo firewall kurdum bakalım şimdilik eset uyarı vermiyo olmasa ikisini bir kullanıcaz....

ne hikmettir bilmiyorum ama format attım bidaha uyarı vermedi eset :clapping:

Edited by neskali