Jump to content

Ayakkabı Aldım Sorun Çıktı

ts_burak
 Share

Recommended Posts

başlıktada yazdığım gibi ayakkabı aldım adidas dan 190 lira karşılığında alalı 1 ay alıyor ayakkabının kenarlarındaki şeritler aşınmaya başlamıştı yada bilemiyorum leke olmaya başlamıştı ben temizlemeye çalıştım fakat rengi attı aşağıda resim vardır ne yapmam gerek yardım edermisiniz geri alırlarmı resim aşağıda

[img]http://img534.imageshack.us/img534/5310/23042012343.jpg[/img]

[quote name='mila' date='23 April 2012 - 17:05 ' timestamp='1335200729' post='1191185']
Senden kaynaklı sorun olmadığı sürece adidas değiştiriyor ayakkabıyı. Faturan ile aldığı yere git göster bi.
[/quote]

yanlız belirttiğim gibi temizlemeye çalışırken o lekeleri böyle oldu bendenmi kaynaklanıyor ne yapmam gerek

[quote name='ts_burak' date='23 April 2012 - 18:37 ' timestamp='1335199024' post='1191162']
başlıktada yazdığım gibi ayakkabı aldım adidas dan 190 lira karşılığında alalı 1 ay alıyor ayakkabının kenarlarındaki şeritler aşınmaya başlamıştı yada bilemiyorum leke olmaya başlamıştı ben temizlemeye çalıştım fakat rengi attı aşağıda resim vardır ne yapmam gerek yardım edermisiniz geri alırlarmı resim aşağıda
[/quote]

Ayakkabıda karşılaştığın sorunun, fiyatıyla ne ilgisi var acaba? Burada sana öneride bulunacak kişileri ilgilendiriyormu senin ödediğin para..
Bazı insanlar diğer insanlarla arasındaki sınıf farkını ortaya koymaya bayılıyor nedense.
O ürünü alırken sana "sorun yaşarsan faturanı al gel icabına bakarız" demediklerini söyleme bana. Her adidas, nike, puma v.s mağazasında bu kelimeler kasiyer tarafından müşteriye söylenir.
Abuk subuk muhabbetlerle post kasmayın kardeşim.

[b]Dostum beimde adidas ayakkabım vardı.2 ay kullandım hemen kenarları açıldı,adidasa götürdüm "top oynamışşınızdır " felan dedi.Ama ben hayatımda topa 2 kez bile vurmadım :D bende tüketici haklarına başvurdum hemen yenisini verdiler.Bunu bir düşün.[/b]