Jump to content

Ttnet Neyaptı Böyle?

VirtualTeam
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Herkeze Merhaba Bundan 1ay Önce Letitbit Premium İle 500kbs Üzeri Ve Aradabir 1000mbs ile download
yapıyordum şimdi premium almama ragmen birkaç alternatif link olmasına rağmen 150kms yi geçmiyor
letitbit alıyorum herzaman çok hızlı diye ben boşa aldım premium hesabı mediafireden ücretsiz bu hıza iniyor nedir bu saçmalık

[quote name='VirtualTeam' date='02 May 2012 - 18:20 ' timestamp='1335975651' post='1195540']
Arkadaşlar Herkeze Merhaba Bundan 1ay Önce Letitbit Premium İle 500kbs Üzeri Ve Aradabir 1000mbs ile download
yapıyordum şimdi premium almama ragmen birkaç alternatif link olmasına rağmen 150kms yi geçmiyor
letitbit alıyorum herzaman çok hızlı diye ben boşa aldım premium hesabı mediafireden ücretsiz bu hıza iniyor nedir bu saçmalık
[/quote]

hız değerlerine bi bak belki hızını yükseltmemişlerdir yada modemi aç kapa yap bi, letitbit sunucuları yoğun dur ondan diyicemde oda zayıf ihtimal,ttnet

i ara en son çare saygılar..

Edited by neskali

[quote name='talatatakan23' date='02 May 2012 - 18:39 ' timestamp='1335976761' post='1195546']
Bir ay içinde belli bir kotadan sonra 15 yada 25 GB sınırını aşınca hız düşüyor malesef.
[/quote]
sınırı aştığımı sanmıyorum

[quote name='VirtualTeam' date='02 May 2012 - 19:40 ' timestamp='1335976843' post='1195547']
sınırı aştığımı sanmıyorum
[/quote]

[b][color="#FF0000"]Zaten ay başındayız, sınırı yeniden aşmış olamassın[/color][/b] ;)
[b][color="#0000FF"]
Arkadaşında dediği gibi hızını tekrar yükseltmemiş olabilirler, benimde başıma geldi birkaç kere. TTNET'i arayıp biraz azarladım (tavsiye ediyorum). 10dk sonra düzeldi.[/color][/b]

Edited by ilx_199

[quote name='ilx_199' date='02 May 2012 - 18:50 ' timestamp='1335977432' post='1195550']
[b][color="#FF0000"]Zaten ay başındayız, sınırı yeniden aşmış olamassın[/color][/b] ;)
[b][color="#0000FF"]
Arkadaşında dediği gibi hızını tekrar yükseltmemiş olabilirler, benimde başıma geldi birkaç kere. TTNET'i arayıp biraz azarladım (tavsiye ediyorum). 10dk sonra düzeldi.[/color][/b]
[/quote]
hemen arayım sinirim bozulmaya başladı 150 yi geçmiyor