Jump to content

Windows Korumalı Dosyaları Nasıl Değiştiririm

Recommended Posts

[font="Arial Black"]64 bit Windows XP içindeki C:\WINDOWS\WinSxS klasöründeki dosyaların üzerine düzenlemiş olanları yazdırmak istiyorum SFC_OS disable edildiği halde windows dosya korumasını aşamıyorum.$OEM$\$$ klasörü ile üzerine yazdırmaya çalıştım olmuyor,winrar ile katılımsız kurulum yaptırdım (T 13 de) yine olmadı.AMD64 içindeki .cab dosyasını düzenledim yine olmadı.Maunel olarak yaptığımda orjinallerinin ismini değiştirip yeni dosyaları eklediğimde dosya korumasını iptal ettiğimde sorunsuz çalışıyor.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.Gerekli klasör aşağıdaki linkde mevcuttur.

[codebox]https://hotfile.com/dl/154929669/7003547/WinSxS.rar.html
[/codebox][/font]

[quote name='pairs' date='06 May 2012 - 15:33 ' timestamp='1336307595' post='1197371']
Sağtıklayıp güvenlik sekmesindne sahipliğini al everyone yap
[/quote]

[font="Arial Black"]Hayır bunu bende biliyorum sfc_os koruması kalktığı halde windows kurulumunda otomatik olarak $OEM$\$$\WinSxS klasöründekileri düzenlenmiş dosyaları C:\WINDOWS\WinSxS içine atmak istiyorum diğerleri kopyalanıyor ama link olarak verdiğim bu dosyalar dosya korumasından geçemiyor winrar ile katılımsız kurulum yaptırdım WinSxS içindekileri sil ve üzerine yaz komutlarını verdim yine olmadı.Windowsun kök dosyaları ile oynadım ASMS içindekilerle bu sefer windows dosya kontrolünden geçmedi md4 ve md5 değerleri değiştiği için hata verdi.Ne yapacam bilmiyorum.[/font]