Jump to content

Ataturk Havalimanina Nasil Gidilir?

mehmetali00
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar Havas in calismayi birakmasi uzerine bu durum Sabiha Gokcen den gidenler icin ciddi problem olusturmya baslamis.

Benim esim Ankaradan Istanbul a gidecek ordan da yurtdisina ucacak. Simdi Ankara Esenboga dan Ataturk havalimanina

ucak biletleri 100liranin uzerinde bense masraflari minimumda tutmaya calisiyorum. Kendim de yurtdisinda oldugum icin

pek bilgim yok. Simdi saniyorum ki bana en uygun olacak olan Ataturk havalimanina servis hizmeti veren bir otobus

firmasi bulmak. Istanbul da kendim daha once Esenler de in metroya bin metroyla havaalaninda in sistemi

uygulamis ve basasrili olmustum :)) ancak simdi esimin yanida bavullar falan olacak perisan olmasin kadin basina diye

dusunuyorum. Birkac firmayi aradim servis hizmetimiz yok dediler. Acaba havalimanina servisi olan bir otobus firmasi

var midir? Bilgisi olan arkadaslar paylasirlarsa cok sevinirim. Veya farkli bi alternatif tavsiye edecek biri...

Simdiden tesekkurler...

İ.B.B kararıyla Özel firmaların havalimanına seferleri iptal edildi. Bunun yerine ankaradan otobüs ile avrupaya geçip servisi olan bir firma ile bakırköy'e geçebilirsin.
(http://www.anadolu.com.tr/)Buradan servisi var ama istersen bir ara tekrardan sor.Garanti olsun işiniz.

http://www.havas.net/fileadmin/media/Otobus/kroki/Ataturk_Kozyatagi_Animasyon_eylul.swf

Bu da havaşın güzergahı

• Administrator

Havas yerine havatas var simdi. İbb nin kendi araclari. Alibeykoyde inip (cogu firmanin duragi orada artik) servisle taksim veya besiktasa gelip oradan havatasa binilebilir. Esenlerde var mi bilmiyorum. Sitesinden bak.

Havataş'ın araçları sadece Taksim Cumhuriyet caddesi üzerinden kalkıyor. Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanına gidiyor. En güzeli Esenler otogarında inmesidir. Alibeyköyde veya başka bir yerde inerse daha zor durumda kalır. Valizleri indir bindir derken vs. Ayrıca Alibeyköyde vs. inse bile otobüs yazaneleri Gümüşsuyu İnönü caddesinde oradan oraya valizleri taşıyamaz çok mağdur olur. Taksiye binmek istese kısa mesafe olduğu için taksiler almaz. En güzeli Esenler Otogarında inip eşya taşıyanlardan yardım istemektir.