Jump to content

Ams Sağ Tıkla Yenile Nasıl Yaparız

exa_41
 Share

Recommended Posts

S.a ArkLar Uzun Zamandır Üzerinden Çalıştıgım Ve siz DeyerLi Üstadlarımızın sayesinde kendi capımda ufak bir masaüstü programı geliştirdim .

Yanlız masaüstünde sağ tıkla yenile ve yeni klasör ac gibi özelikleri eklemek istiyorum ..

2 Sorum ise Ams Üzerindeki buton makerle deyilde daha farklı ve daha gösterişli hareketli buton hangi programla yapabilirim acaba..?

Forumda cok araştırdım arklar ama net bi çözüm bulamadım ... şimdiden tşkler ...

• Editor

Bize gelince ile alakale değil bence kimse müsait olamıyordur ben mesela müsait değilim şuan akşam 6 dan sonra yardımcı olabilirim iş çıkışı.

hocam beklıyoruz vallaha birde ams üzerinde jpg oyun resimlerini ams aracları ıcersınde botun maker ile hareket verdım oyunları acamıyorum Wievwebsite: D:\OyunLar\Counter-Strike Source\cstrike kısayolu atıyorum ama acmıyo bir türlü anlamadım yardımları beklıyorum ..

• Editor

Tamam anladım ama bu yenileme butonu senin ams pencerenimi yenileyecek yoksa masaüstünümü yenileyecek.Özelden pm ile görüşelim.

ams üzerinde jpg oyun resimlerini ams aracları ıcersınde botun maker ile hareket verdım oyunları acamıyorum Wievwebsite: D:\OyunLar\Counter-Strike Source\cstrike kısayolu atıyorum bazı oyunlar acılıyo bazıları acılmıyo neden olabılır File runla acmam gerekıyomus ama onu nasıl yapcam

Bak sen ne yapmışsın web objesinde göstermeye çalışmışsın. Dosyayı neden göstermeye çalışıyorsun ? .jpg leri mi listeleteceksin ? Sen burda dosya yolu göstermişsin[quote]D:\OyunLar\Counter-Strike Source\cstrike[/quote]

Anlayamadım şunu iyi bir şekilde anlatırsan ben olmasam bile yardım edebilicek üstadlarımız var.

Peki file run komutunu nasıl yaparsın ?

Şöyle bir buton nesnesi oluşturursun özelliklerindeki 3. sekmede komutlar vardır.

[img]http://i.imgur.com/AA3vj.png[/img]

Edited by HalilYanar

hocam ben şimdi bir masaüstü cafeye program yapıyorum herşeyi yaptım uzun zamandırda ams üzerinde işlem yapıyorum ama şunu yapamadım

buton makerle jpg resımlerını buton yaptım ve hareket verdım oyunların kısayollarını wiew websiteden : D\ oyunlar\Haflife\hflfe.exe bu sekilde bazı oyunlar acılıyo bazıları acılmıyo yanı exeyı cagırmıyo nasıl yaparım

• Editor

Wiew web site niye yapıyorsunki :D

result = File.Run("D:\\oyunlar\\Haflife\\hflfe.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);

bu şekilde koyarsan çalışır.

Edited by pairs

Bak anlatım sen hala View Web Site ile uğraşıyorsun pairs arkadaşımında dediği gibi file.run komutu ile yapıcaksın.

Al örnek .apz dosyanı hazırladım mantık çok kolay incele burdan yorma bizi ;

[quote]http://www.mediafire.com/?5x94m4m9mjo5t5b[/quote]

• Editor

Tamam oyun resminin on click kısmına

[code]result = File.Run("D:\\oyunlar\\Haflife\\hflfe.exe", "", "", SW_SHOWNORMAL, false);[/code]

yapıştır kendine göre düzenle tamamdır.

Ya bak sen nasıl bir şey istiyorsun Butonu kendin mi yaptın zaten yaptıysan bile benim verdiğim kodu düzenliceksin. Bu arada istersen sadece resime tıklıyarak açılcaksan kendine Html dosyası oluşturup açtırabilirsin. Dosyanın .apz sini bize verirmisin şunu düzeltelim burda senin ne dediğini anlayabilmek için canımız çıkıyor pairs ile birlikte...