Jump to content

Bulamadığım Yabancı Film

BuRak2677
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bir film izlemiştim yabancı hafiften para konuşur filmine benziyordu ana karakter siyahiydi(zenciydi) adı Michael Turner (Maykıl Törnır) gibi bir isimdi nette aratıyorum başka biri çıkıyor neyse filmdeki adam hafiften mafya gibiydi onu tavlamaya çalışan zenci güzel bir kadın vardı hatta yemek falan yiyorlardı beraber kadın onu tahrik etmek için ayağını masanın altından Micheal Turner'ın penisine dokunduruyordu sonra adamla kadını öldürmek için biri geliyordu ikiside binanın bir kısmına gelip havalandırma boşluğu gibi yerden atlayıp çamaşırhane gibi bi yere geliyorlardı ve kurtuluyorlardı adamlar onları yakalamak için çamaşırhaneye bile geliyorlardı ama 2 side çamaşırların olduğu bir tenekeye saklanmışlardı..

bu filmi yıllardır arıyorum bulamadım..

bunu bilen yok heralde MICHAEL TURNER adlı karakterin filmini adamın adı bu olmayabilir ama konuşurken bir ajan adama MAYKIL TÖRNIR diye hitap ediyordu (aynen duyduğumu soyluyorum) yani film den aklımda kalanlar yukardaki kadar hatırlayamıyorum başka bir şey off nasıl bulacam bu filmi ben yaw..

[quote name='zekeriyacüce' date='09 June 2012 - 22:23 ' timestamp='1339273388' post='1210458']
filmin adi bad company olabilir mi

2002 yili filmlerinden

türkcesi

gizli ortak
[/quote]

kardeş saol da isim benzerliği bu yaw sen diyince filme baktımda bu değil .

benim dediğim michael turner takım elbiseliydi bu verdiğin filmdeki adam hiç takım elbise giymiyor ayrıca zenci bir kadınla yemek yemiyor .. :(

Edited by ßuRak2677

Arkadasim bu filmi izlemisim,ordaki zencinin bir ikizi olur,biri ajan diyesi ise rap falan yapan,hemin ajan olan oldurulur,ve onun yerine onun ikizi olan repciyi koyarlar,ona ajan eyitimi oyretirler,ikizinin konusmalarin oyretirler,Film bu,amma adini hatirlayamiyorum

Aynen sen anlatınca hatırladım film aynı dediğin gibiydi konusu @premier7 ah bir bulsak şu filmi :D

Evet filmi buldum beyler ; http://www.youtube.com/watch?v=c-7ZgacLxR8

Fİlm budur ;)

Full halini izlemek için :
http://filmizlettir.net/gizli-ortak-bad-company-turkce-dublaj-izle.html#

Not ; zekeriyacüce nin verdiği bad company filmin adı doğru ama gizli ortak değil çünkü o film başka iflm nasıl iş bende anlamadım o filmde de adamın adı Michael Turner :DDD

Edited by ßuRak2677