Jump to content

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kitlendi

Recommended Posts

Öncelikle Merhaba arkadaşlar benim facebook hesabım kitlendi ne yaptıysam olmadı. giriş yaptığımdan itibaren ekran görüntülerini koyuyorum.
[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1339567369__adsz.jpg[/img]
hepsini sırasıyla yazdım 6. dan sonrada kimlik fotoğrafınızı verdiğiniz için teşekkürler incelemeye alınacaktır diyo.
Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

aynı şey benimde başıma geldi.profili sayfaya çevirmeye çalışırken sürekli tanımlanmamış cihazdan girdin diye kabul etmiyordu sonra da kilitlendi. kimliğimi gönderdim bir kaç kere.profil ismimi değiştirdiğim için kimlikteki isimle aynı değildi o yüzden biraz uğraştırdılar ama sonunda açıldı.
kimliğini gönderirken tc kimlik no, seri no,anne baba adı gibi yerleri gizleyip gönderebilirsin.fotoğraf ve doğum tarihi yeterli.maille olumsuz cevap verip tekrar yüklemeni isterlerse, kimliğini maile ekleyip öyle cevap ver.açılır büyük ihtimal.seninki de büyük ihtimal tanımlanmamış cihazdan girdiğin için kilitlenmiştir.o sistemde sorun olduğunu sürekli aynı bilgisayardan girdiğini falan yazarsın olmazsa.

kız arkadaşımın facebook hesabından rahatsız olduğum için devamlı bu hale getiriyodum.o kapandı zannediyodu ama ben geceleri açıyodum du bakıyım napmış diye:D biliyorum çok güzel bi ilişkimiz var:P herneyse arkadaşım biri bu hesabın şifresini değiştirmeye çalışmış mail şifresini bilmediği için bikaç kez onay kodu gönder seçeneğini tekrarlayarak kilitlemiş.yapman gereken şu devamlı giriş yaptığı iki bilgisayarın birinden şifre değiştircek.sonra açılacak.facebook geçen sene bu zamanlarda yeni başlattığı yenilikle güvenlik amacıyla devamlı girilen iki bilgisayar yada telefon farketmiyo onu kaydediyor.kimlik falan göndermene gerek yok.orda önerilen giriş yapılmış bilgisayardan birinden şifresini değiştirip giriş yapacak bu kadar.saygılarımla