Jump to content

Windows 7 Razor� X64 Görsel Modifiye

Rancho
 Share

Recommended Posts

[quote name='thekorn' timestamp='1353408554' post='1257663']
yine hata veriyooo
[/quote]
Kardeş şifreyi elle yazmayı dene. Kopyala yapıştır hata veriyor olabilir. Güvenlik için bazen winrar bunu önemsiyor. Sen tek tek elle yaz şifreyi

[quote name='Hasan.Kara' timestamp='1353507077' post='1257989']
[font=georgia,serif][b]Sistem Zaten 17 Partlı file19 Nedir ?
Hatanın Resmini Çekip Atabilir Misin ?[/b][/font]
[/quote]

Hasan kardeşim ben, 56 yaşındayın siz genç arkadaşlar kadar bilgi sahibi değilim. Belki ben bir şeyi yanlış yapıyorum fakat defalarca denedim ayni mesajı veriyor.

D:\Alınan Dosyalarım\Windows 7 RaZoR™ x64\File19.rar: Gereken cilt yok
D:\Alınan Dosyalarım\Windows 7 RaZoR™ x64\File18.rar: Windows 7 RaZoR™.iso şifreli dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk veya yanlış parola girilmiş olabilir.

Halbuki şifreyi doğru giriyorum.

D:\Alınan Dosyalarım\Image1.jpg
D:\Alınan Dosyalarım\Image2.jpg
D:\Alınan Dosyalarım\Image3.jpg

Bu arada ekran görüntülerini aldım fakat bu mesaja yapıştıramadım bir türlü, kusura bakmayın.

[quote name='YOL GÖSTERİCİ' timestamp='1353543384' post='1258188']

Hasan kardeşim ben, 56 yaşındayın siz genç arkadaşlar kadar bilgi sahibi değilim. Belki ben bir şeyi yanlış yapıyorum fakat defalarca denedim ayni mesajı veriyor.

D:\Alınan Dosyalarım\Windows 7 RaZoR™ x64\File19.rar: Gereken cilt yok
D:\Alınan Dosyalarım\Windows 7 RaZoR™ x64\File18.rar: Windows 7 RaZoR™.iso şifreli dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk veya yanlış parola girilmiş olabilir.

Halbuki şifreyi doğru giriyorum.

D:\Alınan Dosyalarım\Image1.jpg
D:\Alınan Dosyalarım\Image2.jpg
D:\Alınan Dosyalarım\Image3.jpg

Bu arada ekran görüntülerini aldım fakat bu mesaja yapıştıramadım bir türlü, kusura bakmayın.
[/quote]Abicim Sistemin 17 Partını Bir Klasörün İçine At Windows 7 RaZoR™ x64.part1 e Sağ Tıklayıp Klasöre Çıkart de Şifre Kısmına Klavyeden Elle www.facebook.com/hasan8128 Yaz Çıkan İsoyu Dvd Yakma Programıyla Bir Dvd ye Yazıp Format Atabilirsin Onun Dışındaki Hatalarda Partlar Tam İndirilmemiştir Tekrar İndirmeyi Dene

[quote name='Hasan.Kara' timestamp='1353597491' post='1258322']
Abicim Sistemin 17 Partını Bir Klasörün İçine At Windows 7 RaZoR™ x64.part1 e Sağ Tıklayıp Klasöre Çıkart de Şifre Kısmına Klavyeden Elle www.facebook.com/hasan8128 Yaz Çıkan İsoyu Dvd Yakma Programıyla Bir Dvd ye Yazıp Format Atabilirsin Onun Dışındaki Hatalarda Partlar Tam İndirilmemiştir Tekrar İndirmeyi Dene
[/quote]

Hasan kardeşim, denedim olmadı bende bütün dosyaları tekrar indirdim, oldu. Şimdi ISO dosyasını yazdırıyorum.Demek ki senin de dediğin gibi indirirken bir hata olmuş. İlgin için teşekkür ederim, selamlar.

[color=#333333][font='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=3]Hocam merhabalar. Oncelikle te$ekkur ederim. Sormak istedigim eski ikonlara ali$tigim icin yeni simgelere ali$makta zorlaniyorum. Sabahtan beri ariyorum ama simgeleri nasil eski haline getirecegimi bulamadim. Sana zahmet bi yardimci olabilir misn? [/size][/font][/color]

[quote name='sakurek' timestamp='1354142303' post='1259788']
[color=#333333][font=lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif][size=3]Hocam merhabalar. Oncelikle te$ekkur ederim. Sormak istedigim eski ikonlara ali$tigim icin yeni simgelere ali$makta zorlaniyorum. Sabahtan beri ariyorum ama simgeleri nasil eski haline getirecegimi bulamadim. Sana zahmet bi yardimci olabilir misn? [/size][/font][/color]
[/quote]
[b][font=comic sans ms,cursive]Simge Dosyaları Editlenip Öyle Sisteme Eklendiği İçin Geri Dönüşü Pek Mümkün Değil
Sevmedim Değiştirmek İstiyorm Diyorsan Orjinal Sistemdeki İcon Dosyalarını Alıp Mevcut Sistemdekiyle Değiştirirsen İconlar Değişir
İcon Dosyaları[/font][/b]
[code]
imageres.dll
imageresp1.dll
shell32.dll
[/code]
[font=comic sans ms,cursive][b]Biçok Dosya Daha Varda Şuan İsimlerini Hatırladıklarım Bunlar[/b][/font]

Edited by Hasan.Kara

• 4 hafta sonra ...