Jump to content

Mail Adresime Istemediğim Mailler Geliyor

maxi_cex
 Share

Recommended Posts

Hotmail de ben onları engelleyebilmenin kesin yolunu bulamadım.Çünkü hotmailin filtreleme yöntemi çok kötü ve işe yaramıyor.İşe yaraması için bütün subdomain leri de katman gerekiyo ki spamcılar sürekli kafasından bi subdomain üretiyolar.Bende gmail kullanıyorum artık hotmaile gelen maillerimi gmaile yönlendirdim ve gelişmiş gmail filtresini kullanıyorum.

yığınla spam geliyordu bende üşenmeden filtre yapıyordum yaptıkça artmaya devam etti.
araştırdım
meğer spamı attıklarında bunlar mail adresinin yaşıyor olup olmadığını bilmiyorlarmış
biz eğer spamı filtre yaparsak bunlar atılan mailin aktif bir kullanıcıya ait olduğunu anlıyorlar ve dozu artırıyorlarmış

başladım bundan sonra sadece silmeye ama açmıyorum tıklamıyorum sadece siliyorum
1-2 ay sonra azaldı

şuan tek tük geliyor

vala bende bu sitelerden muzdaribim.engellemek mesele değil sonradan bir harfdeğiştiriyolr busefer başka türlü musaallat oluyolar şu yoolu bizde öğrensek vala cok sevinecem zorla bizde o tür sitelere abone edeceklerde :dribble: bende acıkcaı hotmailin şunu filtrele şunu süpür diyorum ama fayda etmiyo aynı isimlerle farklı adresler kullanrak yeniden yolluyolar.

Aynı Dertten bende muzdariptim arkadaşlar bende arkadaşım dediği gibi Gmail adresi ve Yandex adresi alıp oradan gercek mail adresimi açıyorum filtrelemeden gecemedikce zamanla azaldılar şu an yok gibi birşey. (daha önceden 10 yıllık mail adresimi cöpe attım hiç açmıyorum actığımda
günlük 100-150 addet olduğunu görüyordum.)

arkadaşlar bu konu ile daha önce konu açmıştım. hotmail için link aşağıda. ayrıca MostWanted'in dediği gibi gmail hesabınızdan da hotmaile yönlendirme yaparsanız, çoğu zaten burada eleniyor. üstüne aşağıda anlatımın yaptığım çözümle nokta atışı yaparsınız

http://www.tnctr.com/topic/192061-hotmail-spamlardan-kurtulun/page__p__1135608__fromsearch__1#entry1135608

Edited by bates54