Jump to content

Zamunda Da Reload Adlı Kullanıcı

mahmedo
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Zamunda.NET de NFS Run oyununu arattım ve bi RELOAD ın Bi de başka bi adamın paylaşımı vardı. Ayrıca bu oyunu PC-ISO kısmında buldum. Reload'ın oyunu 15 gb felandı ama diğerinin boyutu ise 5 gb felandı. Ama Reload'ın indirilme sayısı 70000 diğerinin indirilme sayısı 22000 Bunun nedeni nedir bi biblen var mı? İnsanlar neden boyutu 3 katı olanı indiriyorlar. Bu Reload Iso dosyasıa birşeyler mi ekliyor acaba?
Saygılar :)

sıkıştırılmış olsa bile İSO dosyası olarak paylaşılıyorsa RİP kısmında olması da saçma olur dimi ? uzun lafın kısası reloaded ve skidrow olanları indireceksin diğerlerinin çalışma garantisi yoktur.

[quote name='LeOn.' date='09 July 2012 - 14:08 ' timestamp='1341842910' post='1220010']
sıkıştırılmış olsa bile İSO dosyası olarak paylaşılıyorsa RİP kısmında olması da saçma olur dimi ? uzun lafın kısası reloaded ve skidrow olanları indireceksin diğerlerinin çalışma garantisi yoktur.
[/quote]

Birader Zamunda da Bi PC-ISO bi de PC-RIP var şimdi ben tamamen iso dan bahsediyorum. Yani belki benm bilgim azdır. Benim bildiğim iso da oyun değiştirilmeden konur. Ama rip de değişiyor diye biliyorum ve benim dediğim bu iki kullanıcı da iso bölümünde yani değiştirilmeden torrente konulan bu iso dosyası neden bu kadar farkediyor?
Ayrıca cevaplar için de teşekkürler.

Öncelikle zamunda gibi torrent sitelerinden çok dowload yapan biriyim.Oradaki nfs run 14.96 reloaded sürümünü bizzat inidirdim bir problem yaşamadım.Ama sordun soruya değinirsek dikkatli bakarsan 5 gb olanını yanında Blackbox diye bir yazı yazmaktadır.Yani Reloaded veya skidrow olarak sürülen oyunları pack leyerek rip halinde sıkışıtırılmasıdır.Bu durumdada dil seçeneklerindeki gereksiz dillerin azaltılması oyundaki videoların kalitesinin düşürülmesi gibi işlemler haricinde herhangi bir oynama yapılmaz.Ama gel gelelim kafam rahat etsin indirme sorunum yok diyosan her zman reloaded tavsiyemdir.

Vay be ben de iso olunca oyunda bir değişiklik olacağını düşünmemiştim. Ama mesela multiplayer gerçekten de kaldırılıp verilir mi de ? Şimdi oyunun %80 ini indirdim 5 gb lığın şimdi güme gitmiş olma ihtimali var mıdır ki?
Ayrıca cevaplarınız için teşekkür ederim.

Edit: Ayrıca BalckBox ne anlama gelmekte ben onu kullanıcının adı olarak düşünmüştüm

hayır herhangi bir sorun olmaz repacki indirdiğinde BLACKBOX da reloaded gibi bir grup crack yapmasada crackli oyunları repacklıyor(yukarda bahsetmiştim ne oldugundan) BLACKBOX ın isoları da reloaded ya da skidrowun ki kadar sağlamdır. skidrow ya da reloaded ın iso sundan tek farkı eğer oyunu bozmuyorsa multiplayerla ilgili bölümler(haritalar, exeler vs.) bildiğim kadarıyla tek farkı bu. crack olarak hangi scene grubu yayınladıysa onun crackini kullanıyorlar. rip sıkıştırılmış demektir. video müzik kalitesi gibi şeyler düşüyor.