Jump to content

Sercan Xp 2012 V1 Teamviewer'dan+10 Dk.da Format!

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

[quote name='bta279' date='15 August 2012 - 20:36 ' timestamp='1345055782' post='1231283']
İndirdim baktım kardeşim kurulum srunsuz gecti ama sistem agır bunu kabullen hiçbr reg ayarı da girilmemiş şu gerçekki bu sitedeki tüm güncel xp ler hepsi agır çalşıyo çogu sorunlu
[/quote]
hiçbir zaman güncel xp yavaş çalışır diye birşey yoktur. Aslında güncel xp'ler msdn sürümlere göre daha stabildir. Adı üstünde güncel.

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sere' date='15 August 2012 - 21:21 ' timestamp='1345065672' post='1231332']
hiçbir zaman güncel xp yavaş çalışır diye birşey yoktur. Aslında güncel xp'ler msdn sürümlere göre daha stabildir. Adı üstünde güncel.
[/quote]
ok güncel xp fazla lafım yq bazılrı gerçekten hızlı ama snn kuandıgın xp dandik bn kendim kulandıgım hız ayarlarına baktım hiç biri yq regedit ayarı yq dahası.... eger sn biraz ayar verseydin daha saglam bir image olurdu tmm nese sna bi sorum olcak sn bu dvd hazılarken iso nasıl oluştırdun bn aynı anda 2 atamıorum yardımcı olursan sevinirim

[quote name='reqo' timestamp='1345126452' post='1231623']
[b]şöyle bi hata alıyorum yardımşarınız için şimdiden teşekkürler [/b]
[url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://g1208.hizliresim.com/10/j/byhts.jpg[/img][/url]
[/quote]
aynı hatayı başka alan varmı? Acaba yeni upload 'da sıkıntı mı var?

ben kurdum yükledim de bi türlü ayırma yapamadım 300 gb harddısk ya 200 gosterıyor yada 20 gb yuklenmıs diğerlerini göstermıyor bide başka arkadaşa yükledim senin adın yazıyordu ondan oda istemedi kusura bakma bi eleştri yapacam xp yada windows 7 kurmak isteyenler barış seven köylü bunlarınkini ne zaman kurduysam hata almıyorum ama tecrübeli olmuyan kişilerinkini kursam hep hata alıyorum :S

[quote name='mz1ya' timestamp='1345712394' post='1233474']
ben kurdum yükledim de bi türlü ayırma yapamadım 300 gb harddısk ya 200 gosterıyor yada 20 gb yuklenmıs diğerlerini göstermıyor bide başka arkadaşa yükledim senin adın yazıyordu ondan oda istemedi kusura bakma bi eleştri yapacam xp yada windows 7 kurmak isteyenler barış seven köylü bunlarınkini ne zaman kurduysam hata almıyorum ama tecrübeli olmuyan kişilerinkini kursam hep hata alıyorum :S
[/quote]
Birincisi; denilenleri eksiksiz yapsaydın sıkıntı olmazdı. Okadar bilgisayara kurdum hiçbir sorun yok. Paylaşım test edilmiş öyle sunulmuştur.

İkincisi sistemde senin adın yazıyordu dediğin, herhalde İnternet Explorer başlığında gözüken SERCAN kısmı onu düzeltmek çok kolay hatta kendi adını bile yazabilirsin onun için aşağıdaki dosyayı rardan çıkar çift tıkla tamam de resimde görünen kısmı kendi istediğin isimle değiştirdikten sonra tabii:

[img]http://d1208.hizliresim.com/10/r/c5b5m.jpg[/img]

Link:

[code]https://hotfile.com/dl/168518624/2244c55/IE_TITLE.rar.html[/code]

Rar Pass:

[code]by_Sere_2012[/code]

Edited by sere

• 2 hafta sonra ...

[quote name='mz1ya' timestamp='1345712394' post='1233474']
[/quote]

Arkadaşlar barıs ve koylu nunkuler normal windows installer. Burdaki acronis ileimaj alınmış hali yani ya universal restore kullanılmış yada sysprep. bunu sizde yapabilirsiniz sysprep işlem 10 dkka laır geri kalanı acronis i açıp image almak o kadar. Ayrıca teamviewerdan pc ye forrmat atılabilir fakat gerekli araclar eksik anlatım baya bi eksik konu sahibi nasıl team kullanıp format atsın yazsın!!

Edited by tnc_tr

[quote name='tnc_tr' timestamp='1346666881' post='1237179']
Arkadaşlar barıs ve koylu nunkuler normal windows installer. Burdaki acronis ileimaj alınmış hali yani ya universal restore kullanılmış yada sysprep. bunu sizde yapabilirsiniz sysprep işlem 10 dkka laır geri kalanı acronis i açıp image almak o kadar. Ayrıca teamviewerdan pc ye forrmat atılabilir fakat gerekli araclar eksik anlatım baya bi eksik konu sahibi nasıl team kullanıp format atsın yazsın!!
[/quote]

Arkadaşım denemedim ancak muhtemelen acronis programı kurulu geliyor sistemde. iso dosyasının içindeki acronis yedeğini hdd ye çıkarıyorsun. format işlemi için teamviewer dan bağlanan kişi sistemde yüklü olan true image programını çalıştırıp image geri yüklemeyi ve gerekli yönergeleri giriyordur yükleyeceğin imajı vss. sistem tekrar açıldığında artık teamviewera ihtiyaç yok zaten önceden girdiğin ayarlar otomatik uygulanıyordur...

[quote name='tnc_tr' timestamp='1346666881' post='1237179']
[/quote]

Teamviewer'dan format atmak aslında o kadar kolayki :) Anlatım yetersiz demişsin aslında bi okadarkolay ve basit. :) Ben bu sistemi yaparken Acronis True İmage Home 2011 Build 6942 Programınıda attım. Kurulu hazır bir şekilde sisteme entegredir. Teamviewer id ve pass verdikten sonra zaten sen bir şey yapmıcaksın 10-15 saniyelik bir iş orası :)

[quote name='sparrow' timestamp='1346760251' post='1237483']
bilgisayarım yönet çalışıyormu sizde arkadaşlar bende calışmıyor...cd den acronisle yüklemeyin hata alanlar harici yada bilgisayar hardiskine atın ordan acronisle yükleyin dvd den hata verebilir..
[/quote]

Denetim masası-Yönetimsel Araçlar'dan Yönet'e tıklayabilirsin :)

Dipnot: Arkadaşlar linkler günceldir. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum. Takıldığınız bir yer olursa sorun söyleyeyim. Hayırlı akşamlar. :)

Bu sistemle birlikte;powerxp+*******xp+yavuzselimxp+mustafa2012+ersözmultiboot+rooneyxp+buraqyxp indirdim ama;işlemcim celeron 1.7 hiçbiri normal kaldırmıyor,donma yavaşlama oluyor.Bu işlemciye enuygun sitem arıyorum,çokda olmasa hızlı çalışacak bir sistem lazım,bi sıkıntımda bazı rar ların arızalı olması sonucu ya iso kalıbı kurulmuyo kurulsada sistem hata veriyo,mesela;sevenVGRTM.the+sevenVGRTM.mst+windows7.jpg+shellstyle.dll gibi parçalar yüklenmiyo yüklensede donma oluyor.yardım ve tafsiyelerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

Edited by rapsodi

İlk paylaşıldıgı gibi sistemi indirdim acronısle kurmaya çalıştım zaten olmadı hata verdi,hatayı sana bildirmeme ragmen dediğin herşeyide yapmışım kaç tane ,üstelik kotamda sınırlıydı o aralar.5-6 adet dvd denemiştim neyse...

[quote name='gozyası' timestamp='1346858301' post='1237821']
İlk paylaşıldıgı gibi sistemi indirdim acronısle kurmaya çalıştım zaten olmadı hata verdi,hatayı sana bildirmeme ragmen dediğin herşeyide yapmışım kaç tane ,üstelik kotamda sınırlıydı o aralar.5-6 adet dvd denemiştim neyse...
[/quote]
istersen bana teamviewer ver ben yapayım [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/whistle.gif[/img]

@sere

Hocam paylaşım güzel fakat anlatımlarda çok spoiler koydun galiba o yüzden postlarda genelde "anlamadım" gibi yorumlar gelmiş. Ayrıca Bu Acronis ile format işi gerçekten herkese göre değil. Bize kolay geliyor ama bazılarını kendi harddiskleri'nin D'sini siliyor. Sonra suç sende bendeymiş gibi küfür mesajları yazıyorlar. Yani bunları insanlara yaşatmamak için anlatıma bence birkaç başlık ekle. Format atacakları sürücünün adını sistem vs.. diye değiştirsinler. Sonra aynı şeylere maruz kalma sende benim gibi :)

[quote name='bilalozkan7' timestamp='1347483410' post='1240063']
@sere

Hocam paylaşım güzel fakat anlatımlarda çok spoiler koydun galiba o yüzden postlarda genelde "anlamadım" gibi yorumlar gelmiş. Ayrıca Bu Acronis ile format işi gerçekten herkese göre değil. Bize kolay geliyor ama bazılarını kendi harddiskleri'nin D'sini siliyor. Sonra suç sende bendeymiş gibi küfür mesajları yazıyorlar. Yani bunları insanlara yaşatmamak için anlatıma bence birkaç başlık ekle. Format atacakları sürücünün adını sistem vs.. diye değiştirsinler. Sonra aynı şeylere maruz kalma sende benim gibi [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img]
[/quote]

doğru söylüyorsun özellikle C sürünüze yani formatlanacak sürücünüze "SİSTEM", D sürücünüze yani depo olarak kullandığınız sürücünüze "DATA" veya "DEPO" olarak adlandırırlarsa böylece formatlanacak sürücü karmaşası ortadan kalkar. :good:

[quote name='nurialco3' timestamp='1347535385' post='1240208']
eyvallah hocam ellerine sağlıkda linkleri göremedim
[/quote]

linkler ilk sayfada spoiler tagında .. :)
[quote name='wetin' timestamp='1347560272' post='1240359']
İmajını paylaşmışsın arkadaşım? olcak işmi! senin sisteminle bizimkinin uyma olasılığını hesaba katmamışsın
[/quote]

Bu imaj tüm bilgisayar için geçerlidir. :)