Jump to content

Windows Vista'yı Harcadılar!

Hayalet

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Bende ilk denediğimde olmadı. Acer Laptop kullanıyorum.

tekrar format çekip kurdum. bu defa aynı şeyleri yaptım oldu. Benim vista da harcandı yani..

Allah klavyesine zeval vermesin paradox amcamızın..

Daha basit crackleme yapmak için:

http://rapidshare.com/files/19649825/vistacrack2.rar[/CODE]

Ben denemedim sonuçları yazarsanız sevinirin deneyenler için...

Bill amca bana orjinal vista aldım dıye tesekuretti bende sana teşekkru edeyim. Çok kolay sadece programı indirin ve çalıstırın. 64bit de sorunsuz çalışdı.

otomatik yapan cracki indirirseniz pek bir sorunla karşılaşacağınızı zannetmiyorum :mellow: çünkü herşeyi kendi ayarlıyor en başa bu linki verirseniz kimse sorun yaşamadan halleder diye düşünüyorum mod arkadaşlar bunu halledebilir sanırım :lol:

Daha basit crackleme yapmak için:

http://rapidshare.com/files/19649825/vistacrack2.rar[/CODE]

Ben denemedim sonuçları yazarsanız sevinirin deneyenler için...

Arkadaşlar yukarıdaki dosyayla crack işlemini yaptım.Fakat güvenlik duvarı ile ilgili bir sorun ortaya çıktı.Bilgisayarı kapatıp açtığımda çok üzün sürede açılıyor.Sürekli güvenlik duvarı ile ilgili sorun var diyor.Güvenlik duvarını başlat dediğimde başltılamadı diye uyarı veriyor.İnternete bağlanamıyorum.DVD yi takıp tekrar baştan kurmaya çalıştığımda ise Wınsetup.dll bulunamadı hatası veriyor.Yani şuanda bilgisayar hiç bi işe yaramıyor.Ayrıca her açtığımda(beş dk.Sonunda)wındows yardım ve destek başlatılamadı diyor.Yardımlşarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar yukarıdaki dosyayla crack işlemini yaptım.Fakat güvenlik duvarı ile ilgili bir sorun ortaya çıktı.Bilgisayarı kapatıp açtığımda çok üzün sürede açılıyor.Sürekli güvenlik duvarı ile ilgili sorun var diyor.Güvenlik duvarını başlat dediğimde başltılamadı diye uyarı veriyor.İnternete bağlanamıyorum.DVD yi takıp tekrar baştan kurmaya çalıştığımda ise Wınsetup.dll bulunamadı hatası veriyor.Yani şuanda bilgisayar hiç bi işe yaramıyor.Ayrıca her açtığımda(beş dk.Sonunda)wındows yardım ve destek başlatılamadı diyor.Yardımlşarınızı bekliyorum...

Kurulum yapmadan önce sürücünüze format atınız... Ekstra cdler ile örnek hiren boot cd...

Vista anladığım kadarı ile eski dosyaları kontrol ederek kurulum yapıyor eski dosyaları bırakıyor... Kurtarma gibi birşey sanırım... O yüzden sıfırdan kurulum yapınız...

Kurulum yapmadan önce sürücünüze format atınız... Ekstra cdler ile örnek hiren boot cd...

Vista anladığım kadarı ile eski dosyaları kontrol ederek kurulum yapıyor eski dosyaları bırakıyor... Kurtarma gibi birşey sanırım... O yüzden sıfırdan kurulum yapınız...

Dostum dediğin gibi sıfırdan kurulum yapmayıda denedim.Fakat cd'den önyükleme yapmıyor.Acaba boot ayarlarında bi sorun olabilir mi?(Bu arada bios ayarlarıyla hiç oynamadım.)

helal olsun paradox' a bencede en iyi crack yapanlardan yoksa çıkan her windows ürününe para verirsek halimiz ne olur. bende her zaman paradox'un cracklerini kullanıyorum inşallah işlemcimi yükselttiğimde bende vistayı denicem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...