Jump to content

Toxa Sistem ( Çözüldü )

likarda
 Share

Recommended Posts

[quote name='helehoyni' timestamp='1345917491' post='1234188']
Bizde bu yüzden hiç bir şey gelişmiyor işte. "Devrim arabaları" filmini seyreden bilir; "Türkiye'de hiç bir başarı cezasız kalmaz". Zamanında Nihat Horzum diye bir adam çıktı; kanser tedavisini zehirli olan zakkum çiçeğiyle yaptığını iddia etti, tefe koydular... Şu anda ABD'de kanser tedavisinde büyük aşama kaydedildiği söyleniyor ve adamlar zakkum zehrini kullanıyor... İlle yabancı birileri yapacak bizler ya alıp kopyalayacağız ya da korsan olarak kullanıp ağzımız açık hayran kalacağız... Bizimkiler yeni bir şeyler yaptı, değişik bir şeylere önayak oldu diye elinizden gelse asacaksınız...

likarda kardeşim konu başlığın
[b] "Toxa Sistem ( Çözüldü )"[/b]

şeklinde. "Çözüldü" demek, problem kalmadı, ben her şeyiyle halletim demek Türkçe'de. Madem çözdün sana zahmet paylaşıver de Toxa'yı ve Murkut'u denemiş, kullanmış biri olarak ben de inanayım çözüp çözmediğine. Hani çözülmüş içerik? Neden paylaşmıyorsun çözdüysen ya da kimsenin hukuki bir işlem yapamayacağına gerçekten inanıyorsan? Evet bekliyoruz [color=#ff0000]Toxa Sistem Desktop'ı ya da Murkut'u. Hakikatten paylaşabilirsen tek bir yorum dahi yazmayacağım bu konuya özür dilemek dışında[/color]. Yok 24 saat içerisinde paylaşamazsan sen konuşup da rezil etme kendini lütfen daha fazla.
[/quote]

sanırım bir özür burçlusunuz nihayetinde sistemi paylaştım...

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='likarda' timestamp='1347212950' post='1239153']

sanırım bir özür burçlusunuz nihayetinde sistemi paylaştım...
[/quote]

Hani nerede paylaştınız link göremiyorum ben :D Şaka bir yana helal olsun; özrümüzü dilemeyi biliriz. Hakkınızı helal edin ne diyeyim.

[b]arkdaşlar linkleri paylaşıyorum fakat sizden ricam bir teşekkürü eksik etmeyin. egerki sistemi başka yerlerde paylaşıp alıntı olarak link vermezler ise hakkım kessinlikle haramdır... ve ilgili site yöneticileri ile görüşülecektir..[/b]

[quote name='ferhat068' timestamp='1347365410' post='1239599']
ustad paylasimin icin cok tesekur ederim saolasin
birde nasil kurulacagi ve hangi isletim sistemlerinde calistiginin ayrintilarini verirmisin lutfen
saygilar...
[/quote]

[color=#FF0000][b]bu [/b][/color][b][color=#ff0000]Kurulum : 1. ilk başta ilgili desktox programını kuruyorsunuz ve masa üstündeki bütün gereksiz dosya ve klasörleri belgelerime taşıyorsunuz yada dilerseniz siliyorsunuz daha sonra ise verdigim temayı çift tıklayarak temanın kurulmasını bekliyorsunuz kurulduktan sonra ise temanızdaki kısayolara url link lerini vereceksiniz bunun için ise aşagıda verdigim resme bakınız kolay gelsin [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img][/color][/b]

[size=5][b]Bu arada konuyu takip ediyorum o kadar kişinin konuyu goruntülemesine rağmen kimse emege saygı duyarak bir tşk etmiyor..gelen kişi veya kişiler sadece ihtiyaçları olan şeyi alıp gidiyorlar sonrada bizlerden yardım istiyorlar.oysa bizler sizler için bişeyler yapmaya çalışıyorz arkdaşlar..[/b][/size]

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1346490859__likarda.jpg[/img]

Edited by likarda

[quote name='ferhat068' timestamp='1347366221' post='1239608']
anlatim icin tesekurler sanirim xp icin kullaniliyor
win7 olmuyor
[/quote]
[size=4][b]şu anda sadece xp de denedim ben veya diger arkdaşlarımız win 7 de deneyen ve bir sonuc alan olursa lütfen ilgili konuya cvp yazsınlar..[/b][/size]

[quote name='ferhat068' timestamp='1347366650' post='1239614']
usta letitbiten mavi ve siyah olani indirdim
ama
rapisahare linki calismiyor
bilgine

usta letitbiten mavi ve siyah olani indirdim
ama
rapisahare linki calismiyor
bilgine
[/quote]

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=2][background=rgb(247, 247, 247)]Linkler saglam kardeş denenmiştir..[/background][/size][/font][/color]

[b]rapidshare.com/files/1127962761/DesktopX%203.5%20By%20LiKaRDa.rar[/b]

Edited by likarda

[quote name='ferhat068' timestamp='1347367924' post='1239621']
sromeden indiremedim
ama mozilla firefoxtan indire bildim
win7 ye kurdum calisti
pc yi kapatip geri acinca eski haline dondu
[/quote]

[b]ilgili resimde anlatılmıştır..[/b]

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1347369263__toxa.jpg[/img]

[size=5][quote[b] name='MesutÖzil' timestamp='1347393859' post='1239761']
Bazı öğelere tıklayınca bişey olmuyo onları nasıl görevlendircez ?
[/b][/quote][/size]

[size=5][b]#57 .ci mesajda nasıl olacagını elimden geldigince anlatmıştım :)[/b][/size]

• 1 ay sonra...

Masa üstünün aynısı yaptım fakat desktopX ile masa üstünü exe olarak kaydedemiyorum, program tam sürüm olmadığı için. DesktopX i tam sürüm yapmanın bir yolunu da bulamadım. Elimde bir tane toxa.exe var ama hiç bir şekilde müdahale edemiyorum elimdeki exe dxpack olarak bölünebilir mi ?

[img]http://e1210.hizliresim.com/12/k/f15z0.jpg[/img]

MURTUT muydu neydi Hep unutuyorum Susmuş Gerçi Ama yinede yazmak istedim..

Burda (Batman) O sistemi kullanan bir Cafeye rastladım bi ara merak edip bu sistemi benimkine kurmak istiyorum kimle anlaşıyorsunuz dedim burda kendi dükkanımız var orda yapılıyor dedi Peki ne gerekli dedim i3 veya i5 işlemcili bilgisayarın olması gerek dedi tam hatırlamıyorum.. ücreti nedir dediğimde ise 25-35 tl arası bir şey demişti Tüm programlar oyunlar ve Cart Curtuyla birlikte =)

xp'nin Windows Başlatılıyor Bölümü Bile Murkut Cafe ile donatılmış bir resim ile değiştirilmiş...

Taktir ediyordum her ne kadar SIFIRDAN kendileri yapmamış olsada hiç böyle düşüneceğimi sanmıyordum kendileri hakkında Taki burda Legal gırgırı yapana kadar :D Yer belli yurt belli yalan yok isteyen gelir görüşür görüştürürüm :D Dükkanın ismi İstanbul BİLİŞİM =)

[quote name='Mephistos' timestamp='1350501196' post='1248495']
Masa üstünün aynısı yaptım fakat desktopX ile masa üstünü exe olarak kaydedemiyorum, program tam sürüm olmadığı için. DesktopX i tam sürüm yapmanın bir yolunu da bulamadım. Elimde bir tane toxa.exe var ama hiç bir şekilde müdahale edemiyorum elimdeki exe dxpack olarak bölünebilir mi ?

[img]http://e1210.hizliresim.com/12/k/f15z0.jpg[/img]
[/quote]

bana mail adresinizi bırakın pm yoluyla allahın izniyle hall ederiz..

Sanırım burada legallikten bahsedecek son kişi murkut.net olmalı. Lisanssız iş yapmıyorum demiş. Sanırım modifiye ettiği XP'leri saymıyor. Kurduğu oyunları saymıyor, Sattığı oyun arşivlerini, film arşivlerini, müzik arşivlerini saymıyor.

Bak murkut arkadaşım burada sana legal hesabı soran olmaz kolay kolay, çünkü legal olan adamın burada işi ne? Değil mi arkadaşlar?
Fakat sen yaptığın işin gereği birçok warez ve illegalite ile iç içeyken kalkıp da millete mahkeme zart zurt dersen millet de senin yaptığın işi yüzüne vurur. Hatta buradan 2-3 kişiyi delirtirsin şu temamalarının 1. versiyonundan başlayıp cuando media zımbırtısına kadar her ne varsa alayını taklit ettirirsin. Ya da şahsen ben hiç üşenmem veririm parayı ters mühendislik yaptırır yayarım piyasaya. Ama öyle gizli kapaklı da yapmam herkesin ortasında yaparım. Sen elinde hukuki bir hakkın olduğunu mu zannediyorsun? En iyisi sus hocam sen yap işini ye ekmeğini...

Hocam süpersin yaklaşık 7 senedir bu işi takip ettim bu sistemi yapan Serkan Toksa ben konuştum adam diyor ki bu sistem 150 TL. Ben dedim kurulumunu CD olarak mı vereceksiniz dedim hayır biz evinize gelip yapıyoruz. Format atarsam ne olacak dedim tekrar 150 tl ödeyeceksiniz dedi. İnternet kafeye hergün geldim bu programı almak için kaçaktan yapamamıştım helal olsun.

• 4 hafta sonra ...

Konuyla alakala mı bilmem ama bi şey sormak istiyorum Murkut'ta cevap verebilirse çok sevinirim html flash karşımı bi masaüstü yaptım murkut'un ki gibi ama yapamadığım bi şey var active dekstop olarak açılıyor ama flashda fscommand exec komudunu kullanamıyorum msn veya mozillayı açmak için get url yapıncada çalıştır kaydet iptal olarak seçenek çıkıyor bir yolu varmıdır.

.bat
.hta
.exe olarak denedim

fscommanda swf'yi exe'ye çevirince çalışıyor ama active dekstop yapamıyorum o zamanda tıkandım kaldım yardımlarınızı bekliyorum... aslında Murkut Kardeş biliyordurda oda söylermi onu bilmiyorum...

[quote name='smalljackal' timestamp='1353598917' post='1258337']
Konuyla alakala mı bilmem ama bi şey sormak istiyorum Murkut'ta cevap verebilirse çok sevinirim html flash karşımı bi masaüstü yaptım murkut'un ki gibi ama yapamadığım bi şey var active dekstop olarak açılıyor ama flashda fscommand exec komudunu kullanamıyorum msn veya mozillayı açmak için get url yapıncada çalıştır kaydet iptal olarak seçenek çıkıyor bir yolu varmıdır.

.bat
.hta
.exe olarak denedim

fscommanda swf'yi exe'ye çevirince çalışıyor ama active dekstop yapamıyorum o zamanda tıkandım kaldım yardımlarınızı bekliyorum... aslında Murkut Kardeş biliyordurda oda söylermi onu bilmiyorum...
[/quote]

Exe dosyası açamanın nedeni: güvenlik açığı oluşmasın diye engellenmiş olması. Bu sorunu eski flash 2004 falan yükleyerek aşabilirsin. Ama o zaman da action script sürümünden dolayı çoğu şey çalışmayacaktır. Bana göre en mantıklı çözüm flajector isimli programla exe olarak çıktı almak. O zaman exelere direk linkler çalışıyor. Ama bu programın virüssüz bir crackini bulamamıştım. Bi araştır.