Jump to content

teknik servis programı lazım arkadaşlar

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

ARKADAŞIM BU SİTEDE PROGRAM PAYLAŞIYORSUN NE GÜZEL AMA NEDEN LİSANS ANAHTARINI YAZMIYORSUN YANİ SADECE SENDE Mİ VAR O PROGRAM SEN HİÇ SANKİ BAŞKALARI TARAFINDAN SİTEYE YOLLANAN PROGRAM LARI KULLANMIYORMUSUN HEMDE YASAL OLMAYAN

ARKADAŞIM BU SİTEDE PROGRAM PAYLAŞIYORSUN NE GÜZEL AMA NEDEN LİSANS ANAHTARINI YAZMIYORSUN YANİ SADECE SENDE Mİ VAR O PROGRAM SEN HİÇ SANKİ BAŞKALARI TARAFINDAN SİTEYE YOLLANAN PROGRAM LARI KULLANMIYORMUSUN HEMDE YASAL OLMAYAN

o zaman paylaşımında pek bi önemi kalmıyoki serialinide içine koyup upload etsek çok güzel olur herkezin işini görebilir indirdiğimize pişman oluyoz yaw herneyse iyi forumlar

"esaka" la ne kafasız adammışsın sen yaaa...türkçe programlarında serialini dağıtırsa forumlar, biz bırakalım türk'üz demeyi...

teknik servis programı arıyorum dıyosun, ben yıllardır teknik servis işindieyim ilk defa teknik servis programı arıyorum diyen birisi ile karşılaşıyorum. teknik servis programı aranmaz, teknik serviste kullanmak amacıyla driver bulan, sistem özelliklerini çıkara vs.vs.vs. bunun gbi programlar aranır.

herneyse zaten taa şubat ayında mesaj yazmışsın. okurken delirttin beni.

• Administrator

"esaka" la ne kafasız adammışsın sen yaaa...türkçe programlarında serialini dağıtırsa forumlar, biz bırakalım türk'üz demeyi...

teknik servis programı arıyorum dıyosun, ben yıllardır teknik servis işindieyim ilk defa teknik servis programı arıyorum diyen birisi ile karşılaşıyorum. teknik servis programı aranmaz, teknik serviste kullanmak amacıyla driver bulan, sistem özelliklerini çıkara vs.vs.vs. bunun gbi programlar aranır.

herneyse zaten taa şubat ayında mesaj yazmışsın. okurken delirttin beni.

Öncelikle burası sokak değil. La lu lan lun gibi kelimeleri sokağa saklayın. Arkadaşımız teknik servis takip programı arıyor. Hesap kitap işleri için.

• 2 hafta sonra ...

Arkadaslar sizler için 3 adet teknik servis programı buldum istediğinizi yani beğendiğinizi kullanabilirsiniz buyrun buda lınkı ama lınk olmeden yukleyın yedekleyın isterseniz arkadaslarınız ister belkı sonra bulamazsınız benden soylemesı

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/48593697/teknik_servis.exe

• 1 yıl yıl...
Arkadaslar sizler için 3 adet teknik servis programı buldum istediğinizi yani beğendiğinizi kullanabilirsiniz buyrun buda lınkı ama lınk olmeden yukleyın yedekleyın isterseniz arkadaslarınız ister belkı sonra bulamazsınız benden soylemesı

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/48593697/teknik_servis.exe

zibidilik yapma ben aramıyorum programı başkası arıyomuş banada lazım dedim sadece teknik servis hesap kitabını tutabiliceğin bişiydir bu konu ona nazaren hiç yoktansa senin sölediğin driver felan sistem özelliklerini de felan sen suya bu derken ben yapıyodum zaten

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...