Jump to content

Assasins Creed 3 En Iyi Crack Hangisi?

Premier7
 Share

Recommended Posts

Herkese Selamlar.Arkadaslar.ben assasins creed 3 oyunun proper reloaded versiyonun indirdim
Simdi sorularim ve Sorunlarim
1)Oyunda Bostonda Felan.Kasmalar Oluyor.Bu Crack ile alakadarmi?Bazilarinin dedigine gore Ubisoft yakinda v1.02 patch i cikartacakmis.O Boyle sorunlari hall edecekmis.Bu Dogrumu yoksa Yalanmi?
2)Netde En iyi 3 crack Yayildi.Theta,Uplay Ve Reloaded Cracki(Skidrow Cracki sorunlu).Simdi Ben Hansi Cracki kullanmaliyim?Cracka Gore donmalar ola bilirmi?
Uplay Cracki iyi cunki Ubisoftdan oyun icin dlc falan almak oluyor.Ammma Nikiniz Banlana Bilir
Reloaded Cracks da Ise Oyune uplay acilmadan rahatca gire biliyon.
Simdi Bunlardan hangisi iyi?Ve Hangisinde kasma Olmuyor?

[quote name='Premier7' timestamp='1353856352' post='1259016']
Herkese Selamlar.Arkadaslar.ben assasins creed 3 oyunun proper reloaded versiyonun indirdim
Simdi sorularim ve Sorunlarim
1)Oyunda Bostonda Felan.Kasmalar Oluyor.Bu Crack ile alakadarmi?Bazilarinin dedigine gore Ubisoft yakinda v1.02 patch i cikartacakmis.O Boyle sorunlari hall edecekmis.Bu Dogrumu yoksa Yalanmi?
2)Netde En iyi 3 crack Yayildi.Theta,Uplay Ve Reloaded Cracki(Skidrow Cracki sorunlu).Simdi Ben Hansi Cracki kullanmaliyim?Cracka Gore donmalar ola bilirmi?
Uplay Cracki iyi cunki Ubisoftdan oyun icin dlc falan almak oluyor.Ammma Nikiniz Banlana Bilir
Reloaded Cracks da Ise Oyune uplay acilmadan rahatca gire biliyon.
Simdi Bunlardan hangisi iyi?Ve Hangisinde kasma Olmuyor?
[/quote]

[b]Oyunu Oynayan Ve Reloaded Crack Hariç Diğerlerinin Hepsini Deneyen Biri Olarak;[/b]

[b]Oyunun Boston Bölümünde Kasmalar Okuduğum Kadarı İle AMD chipsetli Ekran Kartı Kullanan Arkadaşlarda Mevcut... He Buna Ubisoft ne yapar bilinmez... Bana Kalırsa tamamen AMD den.. Driver güncellemesi Yaparsa Oyuna Tam entegre olabilir...[/b]

[b]Crack Olayına Gelincede... Kendim Uplay v3, THETA ve SKIDROW u denedim... Savelerim olduğundan Uplay v3 ile oynuyorum... THETA da da herhangi bir sıkıntı görmedim... (yaklaşık 5 pc kurulumu yaptım) ama SKIDROW da kendi pcde sinematik sahnelerde anlık donmalar oluyo... Oyunda sıkıntı yok...[/b]

[b]Kasma Olayı Crack İle alakalı değil... tamamen..[/b]

[b]Sistemim ;[/b]

[b]Core2Duo 2.8Ghz[/b]
[b]8GB ram[/b]
[b]9600 GT AMP 512mb 256 Bit[/b]

[b]Şuan 9. Bölümdeyim... Boston Bombalandı New York a Geçtik... Bostonda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.. eğer bostonda sıkıntı yaşıyorsan new yorkta hiç yürüyemezsin bostondan 2 katı daha fazla kalabalık...[/b]

[b]Son Olarakta Önerim THETA cracktir....[/b]

Cok Sagolasin Dostum.
Cracklarin Save dosyalarinin yerlerinide yazarmisin?Biri si .save olarak kayd ediyor.biris .dat olaraq.crack deyisimi yaptikda save ler uyusmuyor.Sekan 6 daydim,reloaded crack kurtum.Eski save yi gormedi.yeniden uplay denedim oda gormedi.6 sekans gitdi ......

[B]Şimdi cracklerin hepsinin saveleri ayrı yerlerde... Uplay v3 ün programfiles teki ubisoft game launcherin içinde... Thetanınkide appdata/theta nın içinde 54 klasöründe... 1.save.dat ve 2.save.dat olması lazım... Diğer cracklerin nereye attığını bilmiyom 4 crackinde saveleri birbirine uyuşmuyo maalesef onun için bende uplay v3 ile başladığımdan v3 ile devam ediyorum... [/b]

[quote name='Premier7' timestamp='1353864921' post='1259049']
Simdi Sen bana En iyi hangisin tafsiye edersin?Yinede Crack farkinin kasmayla alaki yok.dimi?
[/quote]

[b]update yapıp theta cracki atıp oyna... ;) kasma crackle alakalı değil..[/b]