Jump to content

Recommended Posts

Windows marketteki deneme sürümlü uygulamaları crackleyip , full sürümmüş gibi kullanmanıza yarar.
Uygulamaları fulledikten sonra güncelleştirmezseniz daha kalıcı olur diye düşünüyorum.

1.Adım : Sistem sürümünüze göre wscrack_32 veya wscrack_64 klasörüne girip installer ı çalıştırın , install a tıklayın.

1-1.jpg

2.Adım : wscrack_anycpu klasörüne gidin TokensExtractor.exe yi çalıştırın , "Brute Force tokens.dat" seçeneğine tıklayın.

2-1.jpg

3.Adım : Uygulamanızı listeden bulup "CrackIT" e tıklayın.

3-1.jpg

Yükleme Linki :

1) wscrack_32 veya wscrack_64 ı windows sürümüne dikkat ederek yükle..

2) trial app store u yükle.
3) wscrack_anycpu \ TokensExtractor.exe  ye git
4) "Brute Force tokens.dat" a tıkla
5) Cracklemek istediğin uygulamaya tıkla ve "CrackIt!" de.  (diyebilmen için daha öncesinde trial uygulama yüklemen gerek)
6) Uygulama full lisanslandı.

http://uppit.com/fzp00aajnkns/windows_8_store_crack.rar

https://skydrive.live.com/redir?resid=DEB9B4C5DCB1F31D!397&authkey=!AP5XzFtF3uKGCsw

Edited by anilkilic

[b]deneyek bakalım :) işe yarar bişeler varmı :)[/b]

[b]yanlız her uygulama için geçerli değil sanırsam... bende çok az uygulama çıktı.. ve sadece deneme için kurulanları crackliyor yanlış anlamadıysam :)[/b]

Edited by KenanK

[quote name='KintaRo' timestamp='1354277276' post='1260181']
Arkadaşlar şaka mısınız siz? teşekkür ve gereksiz mesajlar yazmayın dedikçe inadına yapıyorsunuz, hangi birinize uyarı vereyim şaşırdım. KenanK sende mesajını editlemişsin farketmedim zannetme.
[/quote]

[b]ama sen yazmadan önce editledim.. indirdim baktım editledim :)[/b]

[quote name='KenanK' timestamp='1354276444' post='1260175']
[b]deneyek bakalım :) işe yarar bişeler varmı :)[/b]

[b]yanlız her uygulama için geçerli değil sanırsam... bende çok az uygulama çıktı.. ve sadece deneme için kurulanları crackliyor yanlış anlamadıysam :)[/b]
[/quote]

Trial uygulamaları full sürüm olarak kullanmanı sağlıyor. Yani çalışması için uygulamayı deneme sürümü olarak yüklemiş olman gerekli.
Sorun olursa programın içinden kayıtları falan silip istediğiniz uygulamayı tekrar yükleyebilirsiniz.

ben iki pcde denedim senin foto kadar yazı çıkmadı acaba yerel hesap kullandığımdan mı?

Bende hepsi bukadar ve hepsi full görünüyor..

arkadaşlar adam yazmış zaten oyun vs kurulu olmalı diye 

Örnek:

[spoiler]

Önce

RAOVi.png

Sonra

aCJkF.png

[/spoiler]

evet gençler şuan kendi bilgisayarımda angry birds starwars oyunun da denedim ve görüntüler aşağıda ;)

İlk olarak mağazadan dene olarak kurdum... ve crack programı açtım resimdeki gibi görütü aldım...

gfxxz.png

Ardından crack it dedim.. ve trail kısmı full oldu ;)

gfxyt.png

ben iki pcde denedim senin foto kadar yazı çıkmadı acaba yerel hesap kullandığımdan mı?

Sanmıyorum daha ziyade neden şudur; Daha önceden yüklenen uygulamaların kayıtları silinse bile kalıyor , bu nedenle o bilgiler listede çıkıyor. Temizlik amaçlıda kullanılabilecek bir program aslında.

• 1 ay sonra...
benim antivus programım icinde virus buldu ve indigi gibi sildi

normal bir durum içinde çok sayıda dll dosyası var birinden birinde bişey bulmuştur.

CrackIT yazısı bi türlü çıkmıyor listede neden acaba

Yeni versiyonu ekledim tekrar bak istersen. X64 / X86 farkına dikkat ettin umarım ?

• 8 ay sonra...

9NIJxHI.png

Installation Method: 
How to start :
1) Install wscrack_32 or wscrack_64 depending on your Windows version - x86 or x64.
2) Install trial app store
3) Enter wscrack_anycpu \ TokensExtractor.exe
4) Now click on "Brute Force tokens.dat"
5) Locate your product and click "CrackIt!" (bottom of the list is mostly "............. (Trial)")
6) App is now full license.
7) Run app and see if it is unlocked.

http://www.mirrorcreator.com/files/1TGIXZUS/wsservice_crk_src_1.4.2.rar_links

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By anilkilic
      ______________________________________________________________________________________________________
        Önemli Not :  Şu anda windows 8 için çıkmış hiçbir crack/loader yoktur. Bu isimde paylaşılan programlar sisteme zarar vermektedir.

Önemli Not : Mak keyleri güncelliğini korurken ilk olarak ev telefonundan türkiye numarasının aranması yararınıza olabilir , eğer bir sonuç alamazsanız skype ile birleşik krallığı aramayı deneyin.
      ______________________________________________________________________________________________________

Konu Haritası:

1- Skype İle Aktivasyon
      2- KMS Serverlar ile aktivasyon
      3- 7PMTech AIO Aracı İle Kolay KMS aktivasyon
      4- Lisans yedekleme (Advanged Tokens Manager)
      5- Windows Market Crack
      6- Windows Pro Kurulumuna WMC ekleme.

1-) Windows 8 - OFFICE 2013 Telefon ile Aktivasyon

Telefonla aktifleştirme yönteminde;
      Öncelikle ülkenizi Türkiye seçip ev telefonuyla aramanızda fayda var. Eğer Türkiye kodu bloke olmuşsa skype yardımı ile birleşik krallık numarasını arayıp kod alabilirsiniz.

1-) Güncel bir key buluyoruz  : http://www.tnctr.com/index.php/topic/207781-win8-aktivasyon-araclary-telefon-kms-wmc/?view=getnewpost

2-) İnternet bağlantımızı kapatıyoruz (kabloyu çıkartsakda olur)

3-) Daha sonra görev yöneticisinden yeni görev diyoruz

4-) "cmd" yi yönetici ayrıcalıklarını seçerek çalıştırıyoruz

5-) Komut penceresine 1.adımda aldığımız keyi giriyoruz

6-) Tamam diyoruz.

7-) Bilgisayarım a sağ tıklayıp özellikler diyoruz ve etkinleştirme ye tıklıyoruz.

8-) Buradan telefonla etkinleştirme yi seçip (eğer yoksa etkinleştir diyin etkinleştiremeyince bu seçenek gelecek) Birleşik Krallık ı seçiyoruz. (Diğer ücretsiz skype ülkeleri de olabilir)

9-) Ülke seçince etkinleştirme kodumuzu girmemiz gereken ekran gelecek

10-) İnternet erişimini yeniden sağlayıp skype.com dan skype ı indiriyoruz.

11) Kuruyoruz.

12- Sol üstte bulunan telefonları ara butonuna tıklıyoruz.

13 - Gelen ekrandan bayrağımıza tıklayıp ülkelerden birleşik krallığı seçiyoruz (Veya etkinleştirmede hangi ülkeyi seçtiysek (Skype ın ücretsiz arayabildiği ülkeler : Fransa , A.B.D , Birleşik Krallık , Polonya , Tayvan))

14-) Telefon numarasını yazıp arama tuşuna basıyoruz.

15- Gerektiğinde tuş takımını göster tuşuna tıklayıp gereken tuşlara basıyoruz.
      Kod girme bölümüne gelmek için sesi duyduktan sonra direk olarak 1 ve # ı arka arkaya tıklayabilirsiniz.

16- Buradan aldığınız kodu etkinleştirme penceresine girip kolaylıkla etkinleştirmeyi tamamlayabilirsiniz.

2-) Windows 8 KMS Server İle Aktivasyon
      Şablon :

slmgr.vbs -ipk (Key)
      slmgr -skms (Server) slmgr.vbs -ato _______________

(Server) Parametresi için server lar:

lunar21.no-ip.org:80 lunar21.no-ip.org:1688 kms.cc.columbia.edu:1688 fourdeltaone.net:1688 walkercorps.zapto.org:1688 ________________________

(Key) Parametresi windows sürümünüze göre değişir:

Windows 8 Professional : NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4 Windows 8 Professional : NXCVCF-2NXM9-723PB-MHCB7-2RYQQ Windows 8 Enterprise : 32JNW-9KQ84-P47T8-D8GGY-CWCK7 Windows 8 Enterprise : NJMNMF-RHW7P-DMY6X-RF3DR-X2BQT _____________________________________________________

3-) 7PmTech w8 Aio Tool 1.1.0.1
      (Kolay kms aktivasyon)

Rar Şifresi : 7pmtech.com

https://hostr.co/T4Lfa9YoRniE  (Sitedeki Linki)

http://dl.dropbox.com/u/60231602/7pm-Tech---W8-AIO-Tool-1.1.0.1.zip  (Dropbox hesabımdan direkt link)  

4-Lisans Yedekleme

2 çeşit backup alma yöntemi var, ben son çıkan programlı yöntemi öneriyorum, geri yüklemede 100% başarı sağlıyor.

Advanced Tokens Manager

1-) http://dl.dropbox.com/u/60231602/Advanced%20Tokens%20Manager%20v3.5%20RC%204.zip

Linkinden gerekli programı yüklüyoruz.
         İşlem adımları ;   1-) "Activation Backup" a tıklıyoruz 2-) Evet e tıklıyoruz. 3-) Programa Sistemimizi hangi keyle etkinleştirdiysek o keyi giriyoruz. ve alttaki kutucuğu işaretliyoruz 4-) Program bulunduğu klasöre yedeği alıyor. 5-) Restore içinse "Activation Restore" ye tıklayıp lisansımızı geri yüklüyoruz.  

Not : Bu konudaki bilgiler windows forumlarındaki bilgilerin toplanmış halidir.
      Not : Sorumluluk kullanan kişiye aittir.

ÖNEMLİ NOT: BU KONU ALTINDA SKYPE İLE WİNDOWS/OFFİCE ETKİNLEŞTİRME DESTEĞİ VERİLMEMEKTEDİR. EĞER YUKARIDA ANLATILANLARI YAPAMADIYSANIZ http://www.tnctr.com/topic/219007-windows-8-office-2013-skype-ile-etkinlethtirme/ KONUSUNDAN YARDIM TALEP EDEBİLİRSİNİZ. BU KONU ALTINDA SKYPE ÜZERİNDEN AKTİVASYON İSTEĞİ GÖNDEREN ARKADAŞLAR UYARI ALACAKTIR! (KintaRo)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...