Jump to content

Windows 8 Professional Final 32'64Bit Multilingual

fien89
 Share

Recommended Posts

[center][b]m4QQN.jpg

[color=blue]Windows 8 Professional Final 32'64Bit Multilingual TR 2013[/color]

[color=red]...::: Full Paket İçeriği :::...[/color]

Original Microsoft Windows 8 FINAL (32&64-bit) ISO From Microsoft Integrated Microsoft updates till November 2013 in 5 
[color=red]Languages: English, Turkish , Serbian Latin, Arabic and Slovak[/color]
ooy2K.gif
Güncell en son sürüm.. msnden orjinal sürüm TR ve bir çok dil..
kmsnano ile full yapabilirsiniz..
srsNp.gif
Kasım sonu güncellemeler ekli
btosZ.png
      [color=blue]Boyut[/color]: 4.3-GB
    [color=red]Sıkıştırma[/color]: Rar / Şifre: rupi
  [color=orange]Tarama[/color]: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
[color=blue]Platform[/color]: Windows 8 32x64bit 

2yubk.png

http://letitbit.net/folder/18804931/13711993

[color=red](((Alternatif)))[/color]

http://turbobit.net/download/folder/1367399

[/b][/center]
Edited by fien89

Windows 8 Professional diyorsun Caps teki Enterprise ne iş?Biraz dürüst olun ya.

kör deilim. bilerek ve isteyerek koydum ki kms denediğim için ekledim. dürüstlüğün kavramını bilin. sistemde sorun varsa eleştirin.. 
bilinçsizce yorumlarla bir yere varılmaz..

Edited by fien89

Windows 8 Professional diyorsun Caps teki Enterprise ne iş?Biraz dürüst olun ya.

dostum adam gibi cevap yazarmısın .farzetki senın dedıgın gıbı yayınlamıs.hemen boyle inciltmenmi lazım .yazık bea ayıp bea insan nezaketen tesekkur eder yahu.neyse ustat elinden geleni yapıp bizlerle paylaşmış.ustatıma tesekkurlerımı sunarım.

Deneyen arkadaşlarım bu kesin satışa sunulan olan en son final dimi (-EKİM-) araya araya helak oldum ingilizce kaynıyor orjinal türkçe olmasını istiyorum sonradan TR olsa bile boot ekranı inglizce kalıyor.

-----Ortalıkta hep msdn sürümleri var bıktım bir türlü bulamadım her kurduğumda sağ alt köşede işletim sisteminin ne olduğu yazıyor buda kararsız sürüm olduğunun işareti bildiğime göre

-----Bu kesin final dimi bıktım aramaktan cevap verin lütfennnn.........

Edited by matraxx22

Deneyen arkadaşlarım bu kesin satışa sürülmül olan en son final dimi araya araya helak oldum ingilizce kaynıyor ortalık hepte msdn sürümleri var bıktım bir türklü bulamadım er kurduğumda sağ alt köşede işletim sisteminin ne olduğu yazıyor buda kararsız sürüm olduğunun işareti bildiğime göre bu kesin final dimi bıktım aramaktan cevap verin lütfennnn.........

O sağ altta çıkan yazı karasız sürüm vs. olduğu anlamına gelmiyor. Windows için illegal kesin bir etkinleştirme çözümü yok şuan. Geçici etkinleştirme ile bir kaç ay kullanırsın ve bu bir kaç ay boyunca sağ altta yazı felan çıkmaz. Yanlış şeyi arıyorsun sen.

O sağ altta çıkan yazı karasız sürüm vs. olduğu anlamına gelmiyor. Windows için illegal kesin bir etkinleştirme çözümü yok şuan. Geçici etkinleştirme ile bir kaç ay kullanırsın ve bu bir kaç ay boyunca sağ altta yazı felan çıkmaz. Yanlış şeyi arıyorsun sen.

Şimdi altta iki yazı çıkıyor dimi biri "Windowsunuzu Etkinleştirin" ve diğeri mesela "Windows Enterprise Build 9200" <<<<<<< benim kurduğumda bu çıkıyor ve bunun anlamı kararsız sürüm final olmayan anlamına geldiğini tahmin ediyorum yanlışmıdır  ?*?*?*?*?*?*?*?

1256a82a54d4d9b87a7d4f8482b24667k.png

Edited by matraxx22

Arkadaşlar Kuran varsa söylesin Kurulum ekranı win 7 gibi Türkçe mi oto olarak sonra kuruldan sonramı manuel elle Türkçe yapıyoruz o kısımı tam anlamış değilim kurulum sonu legal yok sanırsam anladıgım kadarıyla 30 gün sonra ayvalara geliriz manzallah beklemekde yarar görür gibiyim he kurulum test etmek isteyen edebilir tabi kararsız sürüm deniyor ne iş Final Pro yazıyor anlamadım gitti

Şunları acıklarsan sevinirim Win 8 Kurulum ve kurulum sonu Türkçe mi sonra tam legal yapma sanımız yok sanırsam aydınlatırsanız sevinirim...

Arkadaşlar Kuran varsa söylesin Kurulum ekranı win 7 gibi Türkçe mi oto olarak sonra kuruldan sonramı manuel elle Türkçe yapıyoruz o kısımı tam anlamış değilim kurulum sonu legal yok sanırsam anladıgım kadarıyla 30 gün sonra ayvalara geliriz manzallah beklemekde yarar görür gibiyim he kurulum test etmek isteyen edebilir tabi kararsız sürüm deniyor ne iş Final Pro yazıyor anlamadım gitti

Şunları acıklarsan sevinirim Win 8 Kurulum ve kurulum sonu Türkçe mi sonra tam legal yapma sanımız yok sanırsam aydınlatırsanız sevinirim...

Dostum,kurulum ekranında dil seçeneği çıkıyor.Türkçeyi seç,kur.aktivasyonu başka bir aktivasyon aracıyla yaptım.fakat forumdanda takip edeceğin gibi tam bir aktivasyon aracı çıkmadı daha.şimdilik idare edecez.en azından aktive et mesajı çıkıp rahatsız etmiyor.Kurulumdan sonra ingilizce menüye dönüştü benim pc.denetim masasından tekrar türkçeyi seçtim şimdilik sorun yok... yardımcı olabilmişimdir umarım.