Jump to content

Üzücü Sitemim Var

rostube
 Share

Recommended Posts

dün mutafi  mail adresimle windows 8 crack konusu açtım yüzde yüz çalışıyor ben denedim oldu dedim umarım sizede faydalı olur dedim crackı hala test ediyorum ve sorunsuz çalışıyor hala aktivasyon uyarısı gelmedi 

geleyim sitemime konuma iki arkadaş öyle öfke dolu öyle ihtiraslı saldırmışlarki hile yalan crack çalışmıyor diyerek : biraz açıklama yapayım ne çıkarım var bu bir o crackı ben yapmadım site ispanyol sitesi kendi sitemi vermiş değilim kendi crackmı vermiş değilim tamamen amme hizmeti yapmışım o nasıl öfke o nasıl saldırış anlayabilmiş değilim neticede faydalanacak sizlersiniz paylaşılmayan bilgi bilgi değildir mantığıyla paylaşıp faydalı olabilmekti amacım crackın çalışmadığını varsayalım üslup yanlış o nasıl bir üslup inanmayın yalan hile gibi sözler ya arkadaşlarım o crackı size verince ne kazandığımı sandınız sanki bir filehostinge yüklemişim filehostingden indirildikçe para kazanacam böyle birşey de yok kaldıki  http://patch8.altervista.org/download.html bu site kendi adına bile para kazandıran bir siteye yüklememiş crackı yani velhasıl sorun şu lütfen böyle yapmayın hile yalan filan gibi sözler üzücü yani paylaşmayalımmı faydalı olmayalımmı bana göre yüzde yüz çalışıyor testlerimde şu an için bir sorun yok aktivasyonda ayrıca 2016 yılına aldım tarihi yine crack düşmedi 2 gündür çalışıyor aktivasyon uyarısıda gelmedi varsayalım crack çalışmıyor benim başlığıma uygun olmayacak şekilde crack fos çıktı diyelim işletim sisteminizimi batırdım çöktürdüm veya pcinize virüsmü girdi neyse uzar gider sadece şunu söyleyim üslup hiç hoş değil bu arada yaşım 41 arkadaşların yaşının genç olduğunu düşünerek onları bağrıma basıyorum kardeşlerim diyorum lütfen biraz daha olgun olalım saygılı olalım sevgiler saygılar.

ha bu arada rep istedim diyemi bu öfke bilmiyorum da rep alsam ne olur almasam ne olur foruma katılımım zayıf zaten katılımım zayıf derken post olarak az sürekli takip ediyorum yoksa ama rep olayı işin espirisi yani kıymet bilelim çalışıyorsa burada paylaşalım babındaydı rep isteği.

• Moderator

Konuyu taşıyan olarak şunu diyeyim aktivasyon konusu bir kere Windows 8 bölümünde olamaz orası işletim sistemi paylaşımı bölümü genel başlık program bölümünde:

http://www.tnctr.com/topic/10829-windows-activators-for-all-versions/

Yalnız Win 8 aktivasyonu tam olarak çıkmadığı için orada aktivasyonla ilgili son gelişmeleri vs. paylaşıldığı bir başlık var mesajın orada olsa dokunacak değildim:

http://www.tnctr.com/topic/207781-win8-aktivasyon-araclary-telefon-kms-wmc/

Ayrıca bizde rep olayı yoktur.Esen kalın...

Öncelikle bu mesajları yazan arkadaşlar forumda güvenilirliği kanıtlanmamış, kullanıcıların yararı için ortaya birşey koyma çabası olmayan facebook'a girip http:// yerine https:// ibaresini görünce virüs yedim zannedip bilgisayarına format atan kullanıcılar. Ayrıca yazdıkları mesajlarda hangi windows 8 versiyonlarında ne şekilde test ettiklerini, sonuçlarını açıkça belirtmemişler. 11 yaşında bir çocuğun yazdığı mesajlar türünden mesajları var. Bunları kaale almak yanlış olur. Her zaman dediğimiz gibi "bilgi, paylaştıkça çoğalır."

Edit: TornodaEffect; sanırım arkadaşın lafı sana değil konuya yorum yapanlara.

Konuyu taşıyan olarak şunu diyeyim aktivasyon konusu bir kere Windows 8 bölümünde olamaz orası işletim sistemi paylaşımı bölümü genel başlık program bölümünde:

http://www.tnctr.com/topic/10829-windows-activators-for-all-versions/

konuyu yanlış yere açtığımın farkına çöp kutusunda gördükten sonra vardım.

http://www.tnctr.com/topic/207781-win8-aktivasyon-araclary-telefon-kms-wmc/

teşekkürler kintaro 

ayrıca yazılarımı sdn forumdan tehnaz rumuzumdan takip edebilirsiniz yani güvenirliliğime bakmanız açısından.

http://forum.shiftdelete.net/search.php?searchid=7053840 postlarıma bakabilirsiniz.

Edited by rostube

• Moderator

rostube, ayrıca belirtmek isterim.Konunuzda haklısınız düşüncelerinizi tabiki açıklayabilirsiniz, paylaşım yapabilirsiniz(Eğer bir sakıncası yoksa paylaşımın buna da herkes saygı duyması gerekir).Ben sadece size yanlışınızı gösterdim genelde bir moda vardır bu tarz şeylerde yöneticilere yüklenirler ben sadece yaptığım şeyin haklılığını ortaya koydum.

sizin  konuyu çöp kutusuna taşımanızda bir sorun yok tornado orda bir sıkıntı yok diğer arkadaşların üslubuyla ilgiliydi sıkıntım.

yani bakın rep bile yokmuş rep olayını çalışıyorsa paylaşın herkes bilsin anlamında söyledim.

hakkaten arkadaşlar sizden bir ricam var bu crack ömürlük oluyormu aktivasyonda bir sorun varmı yokmu sizde test edip paylaşırsanız sevinirim bende sorun çıkarmadı 

[b]Akozdem!R[/b] -> Flood yapmaktan kaçının. Siz de bizlere anlayın. İyi paylaşımlar.

sizin  konuyu çöp kutusuna taşımanızda bir sorun yok tornado orda bir sıkıntı yok diğer arkadaşların üslubuyla ilgiliydi sıkıntım.

yani bakın rep bile yokmuş rep olayını çalışıyorsa paylaşın herkes bilsin anlamında söyledim.

hakkaten arkadaşlar sizden bir ricam var bu crack ömürlük oluyormu aktivasyonda bir sorun varmı yokmu sizde test edip paylaşırsanız sevinirim bende sorun çıkarmadı 

Akozdem!R -> Flood yapmaktan kaçının. Siz de bizlere anlayın. İyi paylaşımlar.

teşekkürler arkadaşım dikkat edeceğim bazı forumlarda özel olarak ayarlanıyor arka arkaya yazsak bile en son yazılan yorumun altına otomatik geliyor yazılanlar bundan sonraki yorumlarımda dikkat edeceğim. teşekkürler.

öncelıkle emeğe saygı evallah kardeşim ama zaten windows 8 bence ıyı değil ıyı olsaydı sağlam krek çoktan yapmışlardı bu işin ustaları bı işe yaramıyokı uzerınde fazla durmaya gerek görmedıler 

anladım arkadaşım doğru win8 iyi değil biraz artıları var hız gibi farklı araçlar gibi genelde iyi sayılmaz doğru lakin online aktivasyon olduğu için hala tam aktivasyon sağlanamadığı için crackı uygulayıp şimdilik sonuç aldığım için paylaşayım herkes faydalansın dedim bu arada crack belki bendede patlayacak belki fos çıkacak ama ümitvar gördüm diğer cracklara göre 32 mb boyutu crack işleminin uzun sürmesi süre olarak ve crack sonrası 24 saat geçti defalarca pc açıldı kapandı bios tarihi ileri alındı buna rağmen aktivasyon tam şimdilik bu dikkatimi çekince tam aktivasyonlu crack bu diye düşündüm paylaştım.

bugün çok güzel bir gelişme yaşadım crackın güzel çalıştığına dair pcyi açtığımda bir an aktivasyon geçersiz ürün etkin değil mesajı geldi win8 de fakat onun gelmesiyle aynı anda pcde oturum kapandı otomatik olarak restart değil oturum kapandı sadece aynı anda pc açıldı bir baktım ürün tekrar etkinleştirildi yazdı sağ altta ürünün adı sürümü yazan yazı kalktı yani crack aktivasyon devre dışı kaldığında otomatik devreye giriyor bu çok güzel bir özellik ve yöntem ben kesinlikle tavsiye ediyorum bu crackı ömürlük gibi görünüyor.

Edited by rostube

öncelıkle emeğe saygı evallah kardeşim ama zaten windows 8 bence ıyı değil ıyı olsaydı sağlam krek çoktan yapmışlardı bu işin ustaları bı işe yaramıyokı uzerınde fazla durmaya gerek görmedıler 

windows 8 için daha crack yapılamaması onun dandik bir sistem olduğunu değil, hakikaten başarılı bir sistem olduğunu ortaya koymaz mı :whistle: