Jump to content

Windows Xp Professional Sp3 | Ocak 2013 | +Sata

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

sshot2ux.png

sshot3mf.png

XP Professional SP3 | Ocak 2013 | +SATA

Xp Professional

# SP3 sonrası tüm güncellemeleri içerir.Güncelleme işlemi HFSLİP paketi ile yapıldı.(IE8 & WMP11 Dahil)
# Çalışmada orjinal "tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-74085.iso" dosyası kullanıldı.
# SATA-RAID sürücüleri dışında bileşen ekleme/çıkarma yapılmamıştır.
# Mavi Görev Yöneticisi
# Bilgisayarım Özelliklerindeki "Versiyon 2013" değişikliği
# UxTheme Yaması yapıldı.
# exFAT desteğini
# Blueray DVD'ler için gerekli desteği
# User Profile Hive Cleanup Aracını
# Windows Installer 3.1'i İçerir..
# Temiz XP'dir.Modifiye işleriyle uğraşan arkadaşlar kullanabilir.

Kurulum için Key : CM84R-24P6T-FCF9Y-KFBH2-V6Y2Y

Yandex Disk İndir

http://yadi.sk/d/EzLpbra424sEM

Not: Alıntıdır..

Edited by sere

Yandex hesap açıp dosyayı kendi diskinize kaydedin birde öyle indirmeyi deneyin 64kb'a mecbur kalmayın ;)

yandex hesabına dosyayı kaydetme işlemi uzun mu sürüyor yani 600 mb'lık iso tekrardan yandex hesabımıza mı upluyoruz?

yandex hesabına dosyayı kaydetme işlemi uzun mu sürüyor yani 600 mb'lık iso tekrardan yandex hesabımıza mı upluyoruz?

Ya alıntı yapmayı iyi biliyorsun ama yandexin kolay yöntemini ben öğreteyim bari;

Üyelik aç, diskime aktar de, 3-5 saniye sürer. Sonra diskine git ve download et. Tahmini 445kb ile indirir.

Teşekkürler FuzzyLogic, Yaptığın ve yapacağın tüm sistemler için. Sitesinin ismini burda vermek bana düşmez ancak bence verilmelidir. Saygılar...

axltim arkadaşın dediği gibi. Şöyle düşünebilirsin bilgisayar ağında bir ortak klasör var. O klasöre  bu xp sp3 yüklüyor biri. Diğerleride bu xp sp3 ü görüp istediği şekilde kullanabiliyor. 

Tekrardan upload söz konusu değil sadece yandex'in serverına zaten yüklenmiş olan dosyayı kendi hesabında görünebilir yapıyorsun.

Günaydın arkadaşlar

Buradaki XP.iso dosyasını örnek alarak aşağıda izlediğiniz resmi hazırladım ve gerekli bilgileri de üzerine yazdım.. Umarım durumu bilmeyen arkadaşlara yardımcı olur..

Yapmanız gereken ilk kişlem https://mail.yandex.com.tr adresine girerek bir E-Posta(mail) hesabı açmaktır. Sonrasını zaten resimde belirttim..

Bilgilerinize ve herkese kolay gelsin..

Yandex_Disk.jpg

Tekrar günaydın

Biraz eleştiri gibi bir durum sözkonusudur..

Buradaki XP.iso dosyası resimlerinde GÜNCELLEME bulunmamaktadır diye, IE tarayıcı resmi eklenmiş(hemde altı çizilerek).. :|  Fakat saatin yanında UPDATE simgesi belirmekte veya görünmektedir. Bu nasıl bir çelişki anlamakta zorlanıyorum açıkçası?

Bundan 1 yıl kadar önce komple bir HFSLIP paketi vermştim ve bazı cafee çalıştıran arkadaşlar çok beğendiklerini yazmışlardı. Eski RUMUZUM nedenini bilemediğim bir sebepten silindiğini gördüm veya giriş yapamadım ve şimdi bu rumuzla yeniden üye oldum..

Şubat 2013 ayı güncellemelerini aldıktan sonra yine komple bir HFSLIP paketi vereceğim ve içerisinde şunlar olacak.

1. tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_x14-80496.iso dosyası, HFSLIP SECURE klasörüne çıkartılmış olacak şekilde. XP Pro'nun bu sürümünü çok kişi paylaşmıyor her nedense?

2. HFSLIP için SP3 sonrası çıkan ve entegre edilecek güncellemeler.

3. Net Framework 1.1-3.5 SP1 sürüm ve güncellemeleri.

4. DirectX 9 son sürümü

5. nLite v1.4.9.1 sürümü ve kendiniz yeniden düzenleyebileceğiniz Son Oturum.ini dosyası.. Gerekli ayarlar yapılı ama siz bu dosyayı yükledikten sonra yeniden kendinize göre düzenleyebilirsiniz. CD-KEY numarası bu dosya içinde verilecektir veya kayıtlıdır.

Şimdilik bu kadar.. Dosyayı YANDEX'e yüklediğim zaman daha detaylı bilgi verilecektir..

Saygılarımla...

Tekrar günaydın

Biraz eleştiri gibi bir durum sözkonusudur..

Buradaki XP.iso dosyası resimlerinde GÜNCELLEME bulunmamaktadır diye, IE tarayıcı resmi eklenmiş(hemde altı çizilerek).. :|  Fakat saatin yanında UPDATE simgesi belirmekte veya görünmektedir. Bu nasıl bir çelişki anlamakta zorlanıyorum açıkçası?

Bundan 1 yıl kadar önce komple bir HFSLIP paketi vermştim ve bazı cafee çalıştıran arkadaşlar çok beğendiklerini yazmışlardı. Eski RUMUZUM nedenini bilemediğim bir sebepten silindiğini gördüm veya giriş yapamadım ve şimdi bu rumuzla yeniden üye oldum..

Şubat 2013 ayı güncellemelerini aldıktan sonra yine komple bir HFSLIP paketi vereceğim ve içerisinde şunlar olacak.

1. tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_x14-80496.iso dosyası, HFSLIP SECURE klasörüne çıkartılmış olacak şekilde. XP Pro'nun bu sürümünü çok kişi paylaşmıyor her nedense?

2. HFSLIP için SP3 sonrası çıkan ve entegre edilecek güncellemeler.

3. Net Framework 1.1-3.5 SP1 sürüm ve güncellemeleri.

4. DirectX 9 son sürümü

5. nLite v1.4.9.1 sürümü ve kendiniz yeniden düzenleyebileceğiniz Son Oturum.ini dosyası.. Gerekli ayarlar yapılı ama siz bu dosyayı yükledikten sonra yeniden kendinize göre düzenleyebilirsiniz. CD-KEY numarası bu dosya içinde verilecektir veya kayıtlıdır.

Şimdilik bu kadar.. Dosyayı YANDEX'e yüklediğim zaman daha detaylı bilgi verilecektir..

Saygılarımla...

görende ordünaryüs profosör sanacak vallahi windows u sen yazdın sandım

görende ordünaryüs profosör sanacak vallahi windows u sen yazdın sandım

Günaydın..

Detaylı bilgiden hoşlanmadığınız belli oluyor!

Windows'u ben yazmadım ama yılların verdiği bilgi birikimi ile, yazmış kadar müdahale edebiliyorum..

Siz eleştiri yapacağınıza biraz Türkçe öğrenin lütfen..

ordünaryüs değil, ordinaryüs şeklinde yazılır.

profosör değil, profesör olarak yazılır.

windows u değil, Windows'u şeklinde yazılır.

Tanımadığınız kişilere sen değil, siz olarak hitap edilir.

Tek satırlık bir cümlenizde bu kadar hata var ise, demek ki bir metin yazmaya kalkışsanız, kim bilir kaç adet kelime hatası yapacaksınız.. Bu durumda benden 0(sıfır) not aldınız..

Ayrıca; Beni eleştirmeye kalkışan kişi, çok yönlü ve iyi bilgiye sahip olduğu kadar, sağlam donanıma da sahip olması gerekir!

Düzgün Türkçe öğrenmeniz ve yazmanız dileklerimle birlikte hoşça kalın..

Günaydın..

Detaylı bilgiden hoşlanmadığınız belli oluyor!

Windows'u ben yazmadım ama yılların verdiği bilgi birikimi ile, yazmış kadar müdahale edebiliyorum..

Siz eleştiri yapacağınıza biraz Türkçe öğrenin lütfen..

ordünaryüs değil, ordinaryüs şeklinde yazılır.

profosör değil, profesör olarak yazılır.

windows u değil, Windows'u şeklinde yazılır.

Tanımadığınız kişilere sen değil, siz olarak hitap edilir.

Tek satırlık bir cümlenizde bu kadar hata var ise, demek ki bir metin yazmaya kalkışsanız, kim bilir kaç adet kelime hatası yapacaksınız.. Bu durumda benden 0(sıfır) not aldınız..

Ayrıca; Beni eleştirmeye kalkışan kişi, çok yönlü ve iyi bilgiye sahip olduğu kadar, sağlam donanıma da sahip olması gerekir!

Düzgün Türkçe öğrenmeniz ve yazmanız dileklerimle birlikte hoşça kalın..

beyniniz bu kadar Türkçe hatasında bile doğru algılamış ise sorun yok :) demek ki lafım size gelmiş. Resmi kurumla yazışmıyorum  size özel olarak da dikkat etmem.

Paylaşım için teşekkürler. Ben iki bilgisayara kurdum. Bilgisayarlar her açılışında Belgelerim klasörüde açılıyor internette aratınca aşağıdaki çözümü buldum, işe yaradı. Başka sıkıntı görmedim tekrar teşekkürler.

başlat açlıştır regedit

HKEY_ LOCAL_ MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

winlogon'a tıklayınca sag ekranda aşagı tarafda [Userinit] bul sagtıkla degiştir de o kısımda C:/windows/system32/userinit.exe,userrinit.exe yazıyorsa

sadece C:/windows/system32/userinit.exe olarak degiştir ve regediti kapat
Edited by Sword1977

• 2 hafta sonra ...

Paylaşım için çok teşekkür ederim. Win7den zorunlu döndüğüm 2 bilgisayarda , xp kurarken sürekli hatalar alıyordum , bu xp ile sorunsuz şekilde kurulum gerçekleşti. Kurulumdan sonra belgelerim klasörü kendiliğinden açılıyor onuda çözdük . Çok teşekkürler