Jump to content

Bilinçaltı Özgüven Müziği

rostube
 Share

Recommended Posts

asla arkadaşım beni doğru tanılayamadın ha 1 fazla ha bir fazla daha iletim olsa ne olaak yanılıyorsun 157 bin kez izlenmesi 7 ayda benimde dikkatimi çekti sizinle paylaştım gerçekten yanıldın tnctr de iletimi artırmek için yazdığımı yazmışsın gerçekten yanıldın zerre kadar alakası yok sadece bende merak ettim paylaştım  ileti artıracak düşüncede ve yaşta değilim yani iletim fazla olsun  heyecanım yok inan buna nedenini uzun uzun yazmam lazım sadece ileti artırmak için yazmadığımı bilmeni isterim.  157 bin kez izlenen meditasyon müziğimin bu kadar izlenmesi benimde dikkatimi çekti paylaştım hepsi bu zaten videom kendi kendine her gün en az 2000 kişi tarafından izleniyor reklamada ihtiyacı yok inan her gün bu videoyu 2000 kişi izliyor.

Edited by rostube

evet baktım hergün okuyorum 160 kişi beğendi ama müziği 16 kişi beğenmedi olumsuz yazı yazanlar dikkate almıyorum  dikkate alırsam olmaz almam da müzikten anlayan beğenenlerin güzel yorumları var onlar bana yetiyor. piskolojik meditasyon için ve  beyni yıkamak için birebiir.

Edited by rostube

bu arada konuyla alası yok ama ya şöyle çok kolay yönden dos altında bir programla isoları göstererek istediğimiz isoyu anında değiştirerek bootable isoları kullanabileceğimiz bir sistem yapmak mümkünmü çok basit anlatmak istediğim dosa düşüyoruz bir programla gözat deyip yeni isolar gösteriyoruz onlarca isolar arasında dos altında geziniyoruz böyle bişey yapabilirmisiniz.  bu yapılırsa devrim olur cd dvd tarih olur inanılmaz bişey olur benim hayalim bu ama yapamıyorum bilgim yok fakat bilim kurgu böyle yapılıyor ya kaldıki  bu bilim kurguya girmiyor bilen için imkansız değil sonraya kalmış bir hayalde değil.

Edited by rostube

bu arada konuyla alası yok ama ya şöyle çok kolay yönden dos altında bir programla isoları göstererek istediğimiz isoyu anında değiştirerek bootable isoları kullanabileceğimiz bir sistem yapmak mümkünmü çok basit anlatmak istediğim dosa düşüyoruz bir programla gözat deyip yeni isolar gösteriyoruz onlarca isolar arasında dos altında geziniyoruz böyle bişey yapabilirmisiniz.  bu yapılırsa devrim olur cd dvd tarih olur inanılmaz bişey olur benim hayalim bu ama yapamıyorum bilgim yok fakat bilim kurgu böyle yapılıyor ya kaldıki  bu bilim kurguya girmiyor bilen için imkansız değil sonraya kalmış bir hayalde değil.

sen o müziği fazla dinlemişsin bence :blink: