Jump to content

Skype Ve Msn Hakkında Bilgilerinize İhtiyacım Var

YAGMURADAM
 Share

Recommended Posts

Değerli tnctr ailesi.Ben aslında pek MSN den görüşen biri değilim.(Facebook ve Twitter gibi sosyal sitelerde de üyeliğim yoktur.).Biliyorsunuz Mart ayının ortalarından itibaren Live Messenger artık çalışmayacak.Ve Skype ye yöndirecek bizleri.Ben bu Skype üzerinden MSN Live Messenger hesabıma gelen e-postalara ulaşamıyorum.Skype de MSN hesabımı açıyorum.Kişileri görüntülüyor ama e-postaları göremedim.Bunun üzerine aMSN programını kurdum.Ve e-postalarımı gördüm.Şimdi benim sorularım şunlardır.Cevaplarsanız memnun olurum.

1.MSN Live Messenger hesabım aktif kalacak mı?Yani ben bu hesap üzerinden(aMSN programı vasıtasıyla) mesaj atıp mesajları alabilecek miyim?

2.aMSN kurmayıp Skype kurduğumda illa Skype hesabı mı almam gerekiyor? Var olan MSN hesabımı kullanabilecek miyim?

Bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla

Skypede var olan msn hesabını kullanabileceksin...aMsn ile ilgili bişey diyemiycem çünkü nasıl bi sisteme sahip olduğu hakkında bilgim yok..eğer windows messengerı kullanarak onun üzerin bir iletişim sağlıyorsa kullanamazsınız diye düşünüyorum..

mevcut msn hesabınla kullanabiliyosun hotmail gelen kutusu yok şimdilik skype bu haliyle msn yi mumla aratır msn kapanana kadar açık kalsın derim skype nin son sürümünü yükledim ben msn açılmadı tekrar kaldırmak zorunda kaldım ama hotmail de yavaş yavaş kapatacaklar gibi outlook.hesabı açmaya bakın...

Akşam bir bakayım dedim kurdum kurmaz olaydım hotmailime giremedim sanırım hotmail de değişecek skype kurulunca hemen kaldırıp msn i onarım yapıp geri aldım yandık desem yeridir çok karışık..Şimdi onu kullanmaya hazır değilim..

Edited by C@NgO

ustalar bende sorayım konu açılmışken msn kullnıyorduk skype a geçilecek bende bir msn adresimi skype kurduktan sonra google de anlatıldığı gibi kendi giriş yerinden değilde sağdaki microsoft hesabından girdim sonra eşleştirdim olay bittimi ama aynı adresle skype ın ana girişinden giremiyorum ordan giriş için skype ın bir adres alma yeri varda ordanmı alınıyor da programın ana girişindinden girilebiliyor?