Jump to content

Acronis Startup Recovery Manager'i Çalışan Cd?

Paranovekron
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba elimde birçok Acronis Bootable iso. su var fakat hiçbirinde şu menü çalışmıyor. Yani Windows İçinden yapın diyor bende Acronis'i kurmak istemiyorum. Flash bellekten kullanıyorum zaten. Bana bootable olarak çalışan F11 recovery menüyü aktif hale getirebileceğim iso lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.. 

Saygılar.

dv90y.png

• 4 hafta sonra ...

Paşa bendede aynı sorun oluyordu bootable olmuyordu iso dosyasını cd ye yazdır o şekilde boot etmeye çalış usb de bootable yapamazsın  ben cd yazdırdım ve o şeklide F11 active çalışıyor  ve ondan sonra acronis le işin kalmıyor bilgisayar açılışında  F11 menüsü aktif oluyor ama yinede olmaz ise bana mesaj at pm den sana link vereyim onu cd ye yazdırırsın

indir acronis 2013'ü kur startup manageri sonra kaldır acronisi windowstan

öyle yapınca o'da gidiyo

http://yadi.sk/d/GVpnn-mh3RNou   indirin cd yazdırın ve cd den boot edin yani cd den başlatın acronis ile yedeğinizi alın  yukarıdaki resimdeki bölüme gelin F11 activate deyin kabul edecektir  bu arada aldığınız yedeğin kesinlikle ismini sonradan değiştirmeyin yoksa kurtarma yapamazsınız

cd de sorun yok usb ile yapınca çalışmıyor

Edited by arqadas

dost bende defalarca denedim usb den olmuyor zaten ben acronisi kurmadım hiç sadece bootable iso ile kullandım bunu indirin yapın zaten bir kere f11 activate diyeceksin ondan sonra gerekmiyor  oda gidiyor demişsin acronisi pc ye kurmadan deneyin bu dediğimi yada kaldırdıktan sonra deneyin usb  yi acroniis anladığı dilden bootable yapan  bir maker yok defalarca denedim dediğimi indirin ve yapın çünkü ben yaptım ve kurtardımda cd olmadan  ama resimdedki menüye gelin ve F11 aktif etmeyi unutmayın

dost bende defalarca denedim usb den olmuyor zaten ben acronisi kurmadım hiç sadece bootable iso ile kullandım bunu indirin yapın zaten bir kere f11 activate diyeceksin ondan sonra gerekmiyor  oda gidiyor demişsin acronisi pc ye kurmadan deneyin bu dediğimi yada kaldırdıktan sonra deneyin usb  yi acroniis anladığı dilden bootable yapan  bir maker yok defalarca denedim dediğimi indirin ve yapın çünkü ben yaptım ve kurtardımda cd olmadan  ama resimdedki menüye gelin ve F11 aktif etmeyi unutmayın

cd yeri çalışsa, sorun orada zaten dvdrw çalışmıyor casper dizüstü, şöyle birşey yapabiliyormuyuz usb bootable yapınca iso olarak yapıyo ama cd ye yapınca normal dosyalarını atıyor, acronisi usb ye iso olmadan atabiliyormuyuz?

http://www.tnctr.com/topic/216644-windows-8-harddisk-nyklemesine-grub4dos-kurulumu/

yukarda açtığım konuyu bir kez yapın ilelebet rahat edin. Windows mu kurcan hepsini kur. Windows PE'mi kullanacan hepsini kullan. Kurtarma programımı çalıştırcan (acronis, ghost) hepsini çalıştır. Uğraşmayın böyle bir özellik varken. :good:

http://www.tnctr.com/topic/216644-windows-8-harddisk-nyklemesine-grub4dos-kurulumu/

yukarda açtığım konuyu bir kez yapın ilelebet rahat edin. Windows mu kurcan hepsini kur. Windows PE'mi kullanacan hepsini kullan. Kurtarma programımı çalıştırcan (acronis, ghost) hepsini çalıştır. Uğraşmayın böyle bir özellik varken. :good:

o konuya bakmıştım her ayrı pc uğraşılmaz o

arkadaşlar usb yi cd rom olarak kullanmanın  bir yolu var ben şuan öyle kullanıyorum http://www.usbuzmani.com/usb-to-cdrom/ bu linkte anlatılıyor ve ben hiç sorun yaşamıyorum ama benim flash belleğim kingston ve phison çipsetli eğer elinizde phison çipsetli bir flash bellek varsa işiniz çok kolay  bu linkte anlatılan işlem usb yi ikiye bölme bir tarafı cd rom olarak kullanmayı anlatıyor ve çok işe yarıyor başka bir çözüm aklıma gelmiyor bu sistemi uygularsanız artık bilgisayar usb nin bir kısmı yani ayırdığınız kısmı cdrom olarak görüyor işin güzel tarafı siz usb ye format bile atsanız cd rom kısmına birşey olmuyor sakın uğraşamam demeyin 5 dakikanızı ayırın ve yapın hadi kolay gele

arkadaşlar usb yi cd rom olarak kullanmanın  bir yolu var ben şuan öyle kullanıyorum http://www.usbuzmani.com/usb-to-cdrom/ bu linkte anlatılıyor ve ben hiç sorun yaşamıyorum ama benim flash belleğim kingston ve phison çipsetli eğer elinizde phison çipsetli bir flash bellek varsa işiniz çok kolay  bu linkte anlatılan işlem usb yi ikiye bölme bir tarafı cd rom olarak kullanmayı anlatıyor ve çok işe yarıyor başka bir çözüm aklıma gelmiyor bu sistemi uygularsanız artık bilgisayar usb nin bir kısmı yani ayırdığınız kısmı cdrom olarak görüyor işin güzel tarafı siz usb ye format bile atsanız cd rom kısmına birşey olmuyor sakın uğraşamam demeyin 5 dakikanızı ayırın ve yapın hadi kolay gele

şuan dediğini yapmaya çalışıyorum rs olan link kırık + birşey sorcam bunda 1tanemi iso kullanabiliyoruz? multi sistem oluyormu  xp + win7 + acronis?

Edited by arqadas