Jump to content

Asus X51R Windows7 32 Bit Nvidia Driver Problemi

cemderya
 Share

Recommended Posts

vistanın kileri denedin mi ?

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/F5R/VGA_VISTA_070316.zip

İndiriyorum abicim hemen deneyip haber vereceğim.

aidata exterme kur pc ozellıklerını herseyı gosterır ekran kartı sıtesıne programdan ulaşabılırsın

bu tür eski labtoplar için en iyisi slimdrivers programıdır dostum. Driverlarını bu programla bulur kurarsın sorunun çözülür...

Konuyu saat 8 de açtım ve dediklerinizin hepsini yaptım.İlk yaptığımda bilgisayar kapandı ve uyku moduna geçti açılmadı,Harddiski söktüm takdım düzeldi.

MOTUN kardeşimizin verdiği olmuş teşekkür ederim,sonra sizin verdiklerinizi denedim silip hepside oldu,Çok Çok saolun arkadaşlarım.İyiki varsınız.Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

• 2 ay sonra...

herkese selamlar. ben de x51r laptop umu xp ile kullanıyorum. win 7 yüklemeye karar verdim. win 7 daha iyi performans sağlar mı? kullananlardan bir değerlendirme alabilir miyim acaba? bir de kurulum hakkında anlatım yapan bir adres verebilirseniz sevinirim. teşekkürler.

herkese selamlar. ben de x51r laptop umu xp ile kullanıyorum. win 7 yüklemeye karar verdim. win 7 daha iyi performans sağlar mı? kullananlardan bir değerlendirme alabilir miyim acaba? bir de kurulum hakkında anlatım yapan bir adres verebilirseniz sevinirim. teşekkürler.

ram yüksek tutarsan neden olmasın ben kullnıyorum..gayet güzel

ram yüksek tutarsan neden olmasın ben kullnıyorum..gayet güzel

teşekkürler. 2 gb ram var. 1 gb idi 2 gb a yükselttim zaten daha da yükseltemem. kurulumla ilgili bir bilgiye ulaşamadım. kısaca anlatmanız ya da bir adres vermeniz mümkün mü? mesela xp yükleyeceğimde xp cd sine  sata driverlerını yüklemem gerekmişti.