Jump to content

Cep Telefonu Tavsiye

nezcafe
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, android bir telefon alıcam. 1700'e kadar bütçem var. S3 alıcaktım ama boyutu beni çok düşündürüyor, tablet gibi telefon. Onu rahat cebimde taşıyamam sanırım, boyutu en fazla 4,3" olsun istiyorum. Bu özelliklerde neler tavsiye edersiniz?

Merhaba arkadaşlar, android bir telefon alıcam. 1700'e kadar bütçem var. S3 alıcaktım ama boyutu beni çok düşündürüyor, tablet gibi telefon. Onu rahat cebimde taşıyamam sanırım, boyutu en fazla 4,3" olsun istiyorum. Bu özelliklerde neler tavsiye edersiniz?

sony xperia serisine göz at 

Yada htc telefonlara bak istediğin boyutlarda telefon modelleri olması lazım

Motorola atrix ! forumlarda kötü kötü yorumlar yapılmış zamanında ama gold dan 4 tane atrix temin ettik hiç problem çıkmadı. Kötü yanları : versiyon güncelleme gelmeyecek. İlerde uygulamalarda problem yarata bilir. 3G kullanımda ısınma oluyor, bu yüzden 2g ile kullanıyorsun telefonu internete gireceğin zaman 3g açıyorsun tadından yenmiyor. Buna Next Launcher yüklersin güzelce kullanırsın (:

Fiyat/performans/özellik açısından en mantıklısı atrix sıfırı hepsiburadada 600tl.

Ama super amoled ekran çok önemli bir avantaj olacağından sana galaxy s2 veya s3 mini al derim. Performans açısından s2 biraz daha ağır basıyor. 

Atrix ve s2, s3 miniye göre daha eski olduğundan android güncellemesi s3 miniye daha çok destek verilir.

Zaten hali hazırda custom rom yapımcıları bu sorunu aşmanızı sağlayabilir her türlü. 

Edited by yasak_ask

motorola-razr.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=U2dPK8cLBdc

benim gibi Motorola razr xt910 al yolundan şaşma....kirlendigi zaman yıkarsın

Edited by bozart

samsungun malzeme kalitesi çok düşük.O fiyatlarda çok kaliteli htc alabilirsin.malzeme kalitesi vs her anlamda rakiplerinden uza kara üstün.

Evt HTC gerçekten kaliteli ürünler çıkartıyor özellik ve iç aksam olarak ama dış malzeme kalitesi herzaman iyi değildir. Ama bir HTC ONE X iyi gider aslında :)