Jump to content

1 Milyon Sipariş Alan Cep!

mucit41
 Share

Recommended Posts

BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu 1 milyon sipariş aldı.

15974814.jpg

30 farklı ülkede kısa sürede satışa sunulan BlackBerry 10 işletim sistemli Z10, şirketin iş ortaklarından da büyük ilgi görüyor. Son olarak BlackBerry'nin resmi blog sayfasında paylaşılan bilgiye göre BlackBerry Z10, yaklaşık 1 milyon sipariş almış durumda.

BlackBerry tarihinin en büyük satış anlaşmasına imza atarken, şirketin Kıdemli Başkan Yardımcısı Rick Constanzo, bu sipariş rakamıyla BlackBerry 10 işletim sisteminin müşterilere güven verdiğini gösterdiğini kaydetti.

BlackBerry, önümüzdeki ay da bir diğer BlackBerry 10 işletim sistemi altında çalışan telefonu Q10'u satışa sunacak.

Son olarak Whatsapp'ın Blackberry 10'lu telefonlara gelmesi de kullanıcıların yüzünü güldürmüş durumda.

http://www.teknoloji-haberi.com/haber-1-milyon-siparis-alan-cep-10457/

Telefonu yakından yüzeysel olarak inceledim çok hoşuma gitmedi bu kişiye göre değişir tabii,fakat samsung galaxy3 daha iyi geldi bana diyebilirim yakın zamanda bende android sistemli cep almayı düşünüyorum hayırlısı bakalım :)

Edit: incelediğim buna benzer modeldi düzeltme.

Edited by forjest

Telefonu yakından yüzeysel olarak inceledim çok hoşuma gitmedi bu kişiye göre değişir tabii,fakat samsung galaxy3 daha iyi geldi bana diyebilirim yakın zamanda bende android sistemli cep almayı düşünüyorum hayırlısı bakalım :)

Ekranındandır o :) süper amoled forever :)

BlackBerry telefonlarını satamadığı için bu haberleri reklam olarak tüm basına veriyor. 

Şirketin telefonları geçen sene elinde patladıda. Bu telefonumu 1 milyon sipariş aldı

Edited by &ULTİMATE&