Jump to content

Windows 8 ' Den 7'ye Geçme ?

x3waqee0c
 Share

Recommended Posts

Herkese selamler başlıktada belli olduğu gibi şuan Windows 8 Pro kullanmaktayım çokta mennunum hatta aşırı mennunum fakat sanki Windows 7 daha hızlıydı gibime geliyor üstüne ben aşırı derecede oyun bağımlısıyımdır ve oynadığım birkaç oyun Win8 ile uyumsuz açılmıyor.

Ben Windows 7 Ultimate sürümüne dönmeyi planlıyorum fakat kararsızım sizce Windows 8 mi yoksa 7 mi artıları eksilerini sıralayıp en doğru kararı almama yardımcı olun lütfen :( 

Oyun çok fazla oynuyorsanız benim gibi Win7'de kalmadı fayda var.Onun dışında bence Masaüstü performansı olarakta Win7 bir miktar önde.

O 25 Neden'de hep gereksiz nedenler Win8'e geçmek için 3-4 neden var ama Win7'de kalmak için birsürü neden var :)

windows 8 gerçekten çok hızlı. Ama sonradan yavaşlıyor, iki gün önce pc yi yumruklayacaktım. Dın dın diye sesler çıkıp duruyor (hiçbir şey yok oratada) Birde ikide de bir sınırlı internet deyip durmuyor mu ?  Bende 7 ye dönmek zorunda kaldım :).

windows 8 gerçekten çok hızlı. Ama sonradan yavaşlıyor, iki gün önce pc yi yumruklayacaktım. Dın dın diye sesler çıkıp duruyor (hiçbir şey yok oratada) Birde ikide de bir sınırlı internet deyip durmuyor mu ?  Bende 7 ye dönmek zorunda kaldım :).

Belkide donanımsal sorundur?

Yazılımsal olduğuna emin misin?

Ses çıkarmanın işletim sistemiyle pek alakalı olduğunu düşünmüyorum.

İnternet içinde aynı düşüncedeyim.

Win8 kurmadan önce ( özellikle dizüstüler için ) tüm donanımlarınızın win8 uyumlu driver i çıkmışmı kontrol edip öyle kurun derim..Zaten yeni güncel bi pc niz warise hiç düşünmeden kurun derim..

Sistem ise gayet hızlı hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar..Dediğim gibi driverlarınızın güncel olması gerekiyor yoksa sorun yaşabilirsiniz..

Win7 de yaşadığım explorer kitlenmesini yaşamadığım sürece win8 den vazgeçmem..

Edited by FLaky

Yukardaki linkden 25 nedene baktımda şu bilgisayar yenileme olayı gerçektende doğrumu ?

Doğru. Çokta güzel işe yarıyor..

Baktın bilgisayarın çok yoruldu.

Bi yenileme yapıyorsun,

Bütün sistem dosyaları yenileniyor ve bilgisayarın hızlanıyor.