Jump to content

Pascal Multiboot Usb Extreme Edition V2.0

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+Bide Laptoplar Uyumlu Xp Olması Çok Lazım Hocam...

Şimdiden Allahg Razı Olsun...

öncelikle teşekür ederim boyle bir calışma icin ama 16 gb tı gecmese iyi olur bence

sence mantıklımı bu kadar sistemin 16 gb yi geçmemesi, sende 16 gb lik bellek var galiba :) bu sistemi kullanmak isteyen insanlar 32 gb lik belleğide kenarında hazır etmeli şimdiden söyleyeyim..

Usta XP 64 bit sp2 olması gerekmiyormu menüde yanlıs olmus sanırım :) Birde Acronis Disk Director eklemenizi tavsiye ederim.

tabiki sp2 ama bu çalışma henüz hazırlanma aşamasında son kontrollerini yapmadım ama ikaz ettiğin için tşk ederim. 

Edited by bypascal

Süper olmuş şu multibootun içine programların sistemlerin araçların kullanımı diye rehber(chm formatında) yada başka bir şekilde içine entegre etsen süper  olur böyle bir şey yapabilme imkanın varmı

kullanma klavuzu gibi birşeydenmi bahsediyorsun? ticaretinimi yapıcaksın yoksa? ;) bu programların hepsi bilindik programlar ayrıca tanıtma ihtiyacı hissetmedim doğrusu,  dediğin şekilde bir şeyi eklemeyi düşünmüyorum açıkçası ama içerikten bahsedeceğiz tabiki.

Üstad sistemlere Mac'ide dahil edebilir misin?

Biri Yapmış ama işi fırsata çevirmiş para istiyor hdd ile beraber satıyor çok istedi bende almadım dvd den kuruluma devam hayırsever bir arkadaş çıkana kadar

[spoiler]

mpw8k.jpg

[/spoiler]

Edited by TeYyArEe

Biri Yapmış ama işi fırsata çevirmiş para istiyor hdd ile beraber satıyor çok istedi bende almadım dvd den kuruluma devam hayırsever bir arkadaş çıkana kadar

[spoiler]

mpw8k.jpg

[/spoiler]

fena olmuş :good:

Edited by TeYyArEe

ona benzer ama usbden çalışan xp yeterli dierleri gereksiz teknik serviste çok işime yarıyor v1 indiridm bekleyemedim v2 yi :) acronis disk drect de olursa daha iyi olur yoksa acronisin orda anlamı kalmıyor recovry için eski disk dosyalarını silmek gerekiyor çünkü.  Birde şifre sıfırlama filan yine olsun eski çalışmanda olanlar iyiydi onda olan eksikleri atsan yeterli bence birde güncelmeleri tabi.Windows  7 tüm sürümler yerine ultimate x86 x64 yeterli dierlerini kulanan olacağını sanmıyorum en azından bu forumda :) xp drvr ları da yüklese fena olur formatan sonra birde onla ugrasmayız :) biraz masraflı oldum ama ÖNERİ bu sonuçta :) :) 

Edited by yusuf1284

8 gb flash bellek için sade multiboot yapmayı düşünüyormsunuz için windows 7, 8, xp olsa iyi olur 

http://www.tnctr.com/topic/100852-cd-dvd-usb-hdd-icin-multiboot-hazyrlamak/

bu konuyu incelersen kendi istediğin gibi yapabilirsin..