Jump to content

İzmir Çankayada Elektronikçi

BPlC0nNecti0n
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bazı pc parçaları alacağım.Ucuz,kaliteli,güvenilir bir yer biliyormusunuz çankaya'da? acaba?Bilenler adresini verirse sevinirim...

kardeş tam da adamına sordun bak he :)

Tekmar var elektronikçiler çarşının karşısında olbim bilgtisayarın 100 mt ilerisinde.. Oraya git herşey makül derece fiyatla ve her ürüne hatta 3 tl lik bir kulaklığa bile 2 yıl garanti verebiliyor. Aldığın ürünü 7 gün içersinde kutusuna tahrip vermeden iade alabiliyor.

İnternet sitesinden fiyatları kontrol et görekesin zaten ne kadar uygun olacaklarını.

Not: Bu arada ben tekmarda falan çalışmıyorum. Ama hep ordan alışveriş yapıyorum :good:

http://www.tekmarshop.com.tr/

Edited by sere

Necip bilgisayara git.

Yalnız iki tane var ondan. Büyük olana gidersen aradığını bulursun.

tmm kardeş bi bakarım orayada...

kardeş tam da adamına sordun bak he :)

Tekmar var elektronikçiler çarşının karşısında olbim bilgtisayarın 100 mt ilerisinde.. Oraya git herşey makül derece fiyatla ve her ürüne hatta 3 tl lik bir kulaklığa bile 2 yıl garanti verebiliyor. Aldığın ürünü 7 gün içersinde kutusuna tahrip vermeden iade alabiliyor.

İnternet sitesinden fiyatları kontrol et görekesin zaten ne kadar uygun olacaklarını.

Not: Bu arada ben tekmarda falan çalışmıyorum. Ama hep ordan alışveriş yapıyorum :good:

http://www.tekmarshop.com.tr/

valla sere hocam senin gibi tecrübeli biriyle aynı şehirde bulunduğum için şanslıyım.Artık nereye gideceğimi biliyorum...Teşekkür ederim siteden fiyatlara bakacağım....

edit:dediğin kadar varmış vallaha saolun sere...vatanda 92 tl olan 2 gb ddr2 800 mhz ram 62 tl acayip ucuz saolun...

Edited by BPlC0nNecti0n

Sen sanırım aradıklarını almışsın ama başlık açtın madem yazalım bizde :)

1. Necip bilgisayar çünki herşeyi bulursun ve makul fiyatlara ( son olarak 6 db Wifi Modem aldım harika çalışıyor )
2. itfaiyenin oradan  hiltona inerken 1.Onur 'a falan dönerken ışıklar varya Oradan 1. onur tarafına değilde sağ tarafa dön orada 25 - 30 metre yürü dev camekanlı yer "dükkanın adını unuttum böyle tarif edeyim dedim :D " fiyatları piyasaya göre gayet ucuzdur bir çok ürün ve parça ellerinde olmasına rağmen  bazı  elinde olmayan ürünleri sipariş verirsen ertesi gün getirirler çalışma sistemleri öyle !
3. Tekmar genelde harici kart alacağımda uğradığım yerdir ondada elinde yoksa ertesi gün getirebiliyorlar ama PCI kartı olarak geniş bir yelpazesi var. 
4. 2.el Ürün arıyorsan eğer yine çankayada ülküocağının olduğu sokaktan gir taam karşıda necip bilgisayarın olduğu işhanından içeri gir birinci kat ve 4.katta çalışan sorunsuz 2.El Oem parçalar ekran anakart PCI kart kasa işte aklına ne geliyorsa bulabilirsin bu da son bilgi olsun :)

kardeş siteye girdim fakat pc parçaları bölümü yok gidip kendim fiyat sormam lazım galiba Sağolun...

hangi site tekmar mı necip mi?

Edit: Anladım necip için söylüyorsun. Necip te bilgisayar parçalarını özelllikle kasanın içindekilerden ram, harddisk(dahili), işlemci, anakart bulamazsın. Monitörde satmıyordur.

Bunun için sana tekmar'ı önerdim ya daha ne yapayım :D

Edited by sere