Jump to content

Windows 7 Tr Msdn Tek Link Yandex Istek

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar uzun süredir orjinal oynanmamış msdn olan windows linkleri araştırıyorum letitbit yada turbobit de linklerimiz bolca mevcut ancak artık eskisi gibi özellkile turbobit de premium link generatörler yada şifreler işe yaramadığı için 17 saat gibi tek link siteler kullanmak zorunda kalıyorum internet kesilince de malüm devamlı yeniden indirmeyi deniyorum sizden isteğim yendex linke yüklenmiş tek link yada farketmez 4 e bölünmüş te olur yandexe ait kesilmeyen ve indirme sınırına yakalanmayan bir msdn windows 7 linki arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

Arkadaşlar yardımcı olmak isteyen yok mu letitbitten ve turbobitten pek çok kez denedim internet bir kere kesilsin 18 saatlik indirme boşa gidiyor devam edilebilecek bir site olsa da olur oynanmış işletim sistemlerinde 64 bit çok sağlıklı olmuyor. 

Arkadaşlar yardımcı olmak isteyen yok mu letitbitten ve turbobitten pek çok kez denedim internet bir kere kesilsin 18 saatlik indirme boşa gidiyor devam edilebilecek bir site olsa da olur oynanmış işletim sistemlerinde 64 bit çok sağlıklı olmuyor. 

Hocam turbobit konusunda haklısın ama letitbit te kaldığı yerden devam edebiliyorsun..IDM'nin son sürümünü kullan :) Bugün mesela 2 defa elektrik gitti  letitbit ten win7pro64bit MSDN sürümünü çekiyordum kaldığı yerden yine devam etti...... :ball:

n211k.png

Dünden beri çekiyorum kısmetse bugün bitecek.. :rolleyes2:

Edited by skynet34

Hocam turbobit konusunda haklısın ama letitbit te kaldığı yerden devam edebiliyorsun..IDM'nin son sürümünü kullan :) Bugün mesela 2 defa elektrik gitti  letitbit ten win7pro64bit MSDN sürümünü çekiyordum kaldığı yerden yine devem etti...... :ball:

50-60Kbit çok az değilmi ama kardeşim

50-60Kbit çok az değilmi ama kardeşim

Eee hocam yapcak birşey yok ya bu hıza katlanacan yada paraya kıyıp premium hesap alıp hızın doruklarına ulaşacan :innocent:  Malum bu aralar çeviricilerde iş yok.... :mellow:

Hocam turbobit konusunda haklısın ama letitbit te kaldığı yerden devam edebiliyorsun..IDM'nin son sürümünü kullan :) Bugün mesela 2 defa elektrik gitti  letitbit ten win7pro64bit MSDN sürümünü çekiyordum kaldığı yerden yine devam etti...... :ball:

n211k.png

Dünden beri çekiyorum kısmetse bugün bitecek.. :rolleyes2:

hocam bir kere denk geldim devam ettim %90 da iken 50 kbps de indiriken kesildi sonra yine devam edemedim. yoksa 16 saate de razıydım yine denedim yine olmadı 4 ün denemede vazgeçtim 

http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24394.iso Windows 7 Ultimate x86 English
http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24395.iso  Windows 7 Ultimate x64 English

ingilizce olduğuna bakma, update ile tr dili yüklersin sonra

hocam sağolasın ancak şu an bunun 64 bitliğini kuruyorum güncelleme yaptığımda tr oluyor ama kurduğum her programda defaut olarak ingilizce geliyor onu geçtim tamamen türkçe olmuyor bazı bölümler ingilizce olarak kalıyor. son olarak da ben de az biraz kendime göre modifiye edilmiş bir işletim sitemi yapmayı planlıyorum hiç yoksa kendinden güncelleme paketlerini orjinal win yazılımı olan AIK le yapıp derli toplu yapacağım. o açıdan istiyorum.

• 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Arkadaşlar uzun süredir orjinal oynanmamış msdn olan windows linkleri araştırıyorum letitbit yada turbobit de linklerimiz bolca mevcut ancak artık eskisi gibi özellkile turbobit de premium link generatörler yada şifreler işe yaramadığı için 17 saat gibi tek link siteler kullanmak zorunda kalıyorum internet kesilince de malüm devamlı yeniden indirmeyi deniyorum sizden isteğim yendex linke yüklenmiş tek link yada farketmez 4 e bölünmüş te olur yandexe ait kesilmeyen ve indirme sınırına yakalanmayan bir msdn windows 7 linki arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

tnctr ye 5$ öde tnc sever ol  debrid den sınırsız indir 

tavsiyem 

Edited by kafkas066

Yandex te sorun var link ekliycektim de olmadı...

Sorun düzelmiş eklerseniz sevinirim. ayhankormaz'ın paylaştığı pro sürümü sanırsam bana ultimate veya home premium lazım.

Edited by x64

Buyur buradan çekebilirsin hızlı teklink...
Edited by dj sms

• 1 yıl yıl...