Jump to content

Serbest Okul Kıyafetleri Dönemi Bitmiş

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Lise 3'e giden komşunun oğluna sordum bana önümüzdeki yıldan itibaren türkiye genelinde tekrardan normal okul kıyafetleri ile gelinecek dedi okula. Neden dedim. Kızlar kısa kollu, mini etekli bilmem ne giyiniyormuş falan... Ne kadar doğrudur? İnternette bulamadım birşey aydınlatır mısınız?

Lise 3'e giden komşunun oğluna sordum bana önümüzdeki yıldan itibaren türkiye genelinde tekrardan normal okul kıyafetleri ile gelinecek dedi okula. Neden dedim. Kızlar kısa kollu, mini etekli bilmem ne giyiniyormuş falan... Ne kadar doğrudur? İnternette bulamadım birşey aydınlatır mısınız?

Serbest kıyafetle ilgili henüz kesinleşmiş bir bilgi yok. Bakanın en son açıklaması "Serbest kıyafet giymeyi okulların kararına bıraktık" olmuştu.

Serbest Kıyafetle Okula Giren Çıkan Belli Olmayacak Bunu Bu Ülkede Çok Açık Göreceğiz.Kimin Öğrenci Olduğu Kimin Olmadığı Belli Olmayacak.

Bakanın en son açıklaması "Serbest kıyafet giymeyi okulların kararına bıraktık" olmuştu.

Eğer Bakan Onca Kariyerinden Sonra Böyle Bir Cümle Kurabiliyorsa,Eğitim Sekterönün Yerlerde Olduğundan Artık Kesinlikle Eminim.

evet oullarının tercihine bırakılmış, bildiğim bi kaç okulda kıyafet sebest değil,

herhalde komşunun okulu kıyefet serbestliğinden vazgeçmiş, olması gerken de bu zaten, herkesın hergün giyecek kıyafetı olmayabılır, ogrencı psikolojısı ıle oynamamak lazım

baştan hataydı zaten serbest olması amerikaya özendiler hadi bizde yapalım dediler sonuçları kötü oldu dediğiniz gibi mini etekli kızlar var hea öncedende vardı ama ayakdayken g*tü gözükmüyodu oturunca gözüküyodu şimdi öle bi etek giyiyolarki heryerleri ortada hele okul gibi bi yerde çok tehlikeli bi durum bu :) hocaların dikkati dağılıyo bu kızları görünce masa altından herşeyleri gözüküyo onun dışında dier arkadaşında dediği gibi herkezin giyicen düzgün kıyafeti olmaya biliyo haberlerede çıkdı 9 10 yaşında çocuk arkadaşları kıyafetleriyle dalga geçdi die okulu bırakmış böle şeylerde ola biliyo eski haline dönmesi daha iyi olacakdır