Jump to content

Autocad Civil 3D 2010 Kurulum Hatası

KHEDIRA
 Share

Recommended Posts

Windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum. autocad civil 3D 2012 kurmaya çalışırken bu hatayı alıyorum. bu hataya tamam dedikten sonra ikinci resimdeki çıkıyor. onada tamam dedikten sonra çok fazla özyineleme var yığın doldu uyarısı çıkıyor. yardımcı olabilrseniz çok sevinirim.

2538hata_1.jpg

5673hata_2.jpg

Edited by KHEDIRA

[warning]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.
[/warning]

bürodayım iş yapamıyorum diyorum senin takıldığın yere bak. biraz kendini benim yerime koymaya çalış.

bürodayım iş yapamıyorum diyorum senin takıldığın yere bak. biraz kendini benim yerime koymaya çalış.

Birde sen kendini benim yerime koysan var ya gördüğün trajedi karşısında oturur ağlarsın... yok hatta bence direk camdan atlarsın...  Allah kolaylık vere, aman işin yarım kalmasın...  :good:

arkadaşlar önceki hatayı çözdüm yardımcı olan herkese bilhassa hackermemo'ya çok teşekkür ederim. şuan ki sorun şu, autocad civil 3D 2010'u kurdum, kurarken aeccuimodelenu.dll bulunamıyor dedi ben de yoksay dedim. program kuruldu netten bir yerden aeccuimodelenu.dll dosyasını bulup gerekli yere yapıştırdım fakat program açılırken AeccUiModelenu.dll %1 geçerli bir win32 uygulaması değil diyor. nasıl duzeltebilirim ?

arkadaşlar önceki hatayı çözdüm yardımcı olan herkese bilhassa hackermemo'ya çok teşekkür ederim. şuan ki sorun şu, autocad civil 3D 2010'u kurdum, kurarken aeccuimodelenu.dll bulunamıyor dedi ben de yoksay dedim. program kuruldu netten bir yerden aeccuimodelenu.dll dosyasını bulup gerekli yere yapıştırdım fakat program açılırken AeccUiModelenu.dll %1 geçerli bir win32 uygulaması değil diyor. nasıl duzeltebilirim ?

Kurulum dosyalarının sağlam olduğuna emin misiniz ? "aeccuimodelenu.dll" bu dll dosyasını kurulumu yapmadan önce yerine koyabiliyor musunuz ? Eğer koyabiliyorsanız kaldırın dll doyasını yerine atın kurulumu yeniden çalıştırın.Eğer çözümü sağlayamazsanız başka bir kurulum ile deneyin.

Düzenleme : Denetim masası program kaldırdan ya da programın setup dosyasından repair yapmayıda deneyebilirsiniz  ilk olarak.

Edited by hackermemo

Kurulum dosyalarının sağlam olduğuna emin misiniz ? "aeccuimodelenu.dll" bu dll dosyasını kurulumu yapmadan önce yerine koyabiliyor musunuz ? Eğer koyabiliyorsanız kaldırın dll doyasını yerine atın kurulumu yeniden çalıştırın.Eğer çözümü sağlayamazsanız başka bir kurulum ile deneyin.

dediğin gibi bir deneyeyim bakalım dostum.

autocad civil 3D 2010 64 bit versiyonu kurduysan internettten bulduğun dosyanında (AeccUiModelenu.dll) 64 bit olması gerekebilir.

autocad civil 3D 2010 64 bit versiyonu kurduysan internettten bulduğun dosyanında (AeccUiModelenu.dll) 64 bit olması gerekebilir.

64 bit kullanıyorum ama kurulurken program files (x86) klasörüne kuruyor nedense