Jump to content

Win8 Yüklü Win7 Yüklüyemiyorum

tnctrseverii
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Asus K56CB Aldım F2 Biosa Giriyorum Usb Dvd Yok Adamlar Silmiş Anlıyacağınız Enable Dısable Var 5 tane enable var bi bölümde onları dısable yaptım baktım gelmedi dısableleride enable yaptım baktım gene olmadı reyiz paylaştıgı konuya baktım win8 üzerinden dosyayı okutuyor :D okuttuk diyek win8 yüklü pcye win7 attık 2 sistemmi görüncek tek sistemmi bu sorunun cevabını yazarsan sevinirim reyiz

Edited by tnctrseverii

Milletin işi gücü yok direk konuya cevap verecekler diye mi bekliyorsunuz? Site içerisindeki konuları araştırmayı deneyin ilk önce ! Ve sonra aşağıdaki konuları inceleyin

http://www.tnctr.com/topic/211672-win-8-ykl-bios-zerinde-uef-boot-ve-gpt-iptali/

http://www.tnctr.com/topic/220623-windows-recovery-uzerinden-format-atma-bootsuz/

Haydi kolay gele !

Asus K56CB Win7 Nasıl Yüklüyebilirim Acaba Yukardaki Yöntemi 1 Kere Denedim Oldu Baktım Usbler Çalışmıyor Bilgisayarı Yeniden Başlattım Kendiliğinden Bios Açılıyordu Vatan Computere Verdim Adam Yeni Ürün Verdi Aynısını Ona Denedim Olmadı ?

USB DVD Hiç Bir Türlü Atamıyorum Format Ama Biosu Açabiliyorum

reyiz kardeş bu paylaştıgın konu normal format mı yoksa mesela önceden win8 yüklü sonrada dediğin yöntemi yapıpı win7 attım 2 sistemmi görünür başlangıçta yoksa tek mi bunun cevabını almak istiyorumda net bir cvp deniyeceğim akşam :(

reyiz akşam eve gittiğimde aynısını yapacagım anladıgımı yazıyorum senin konundan sen msjı oku ve yanlışım varsa yaz aga şimdi win7 isomuzvar çıkartalım x isimle  :D ye kaydettik Recovery modunu açıyoruz gelişmiş başlangıç şimdi yeniden başlat başlangıçta F8 ardı ardına basın demişsin sorun gider gelişmiş seçenekler komut istemi D:\x\sources\setup.exe Komutu girip giriş (enter) tuşuna basıyorum  ve format işlemi başlıyor bumu ? peki başlattık içinde önceden boot edilmiş win8 var 3 4 tane hepsini silersem bi sıkıntı yaşarmıyım?

reyiz kardeş bu paylaştıgın konu normal format mı yoksa mesela önceden win8 yüklü sonrada dediğin yöntemi yapıpı win7 attım 2 sistemmi görünür başlangıçta yoksa tek mi bunun cevabını almak istiyorumda net bir cvp deniyeceğim akşam :(

reyiz akşam eve gittiğimde aynısını yapacagım anladıgımı yazıyorum senin konundan sen msjı oku ve yanlışım varsa yaz aga şimdi win7 isomuzvar çıkartalım x isimle  :D ye kaydettik Recovery modunu açıyoruz gelişmiş başlangıç şimdi yeniden başlat başlangıçta F8 ardı ardına basın demişsin sorun gider gelişmiş seçenekler komut istemi D:\x\sources\setup.exe Komutu girip giriş (enter) tuşuna basıyorum  ve format işlemi başlıyor bumu ? peki başlattık içinde önceden boot edilmiş win8 var 3 4 tane hepsini silersem bi sıkıntı yaşarmıyım?

D: sürücüsünü silmemen yeterli.

Eğer format işlemini düzgün bir şekilde biliyorsanız eski sistemler gidecektir.