Jump to content

Kırmızı Kasa Etkinliği | Coca-Cola Dükkanı

Makifo
 Share

Recommended Posts

• Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

benim de kulaklıklar 4 günde geldi ama ses kalitesi kötü :D

ben 2 çift aldım beğendim de doğrusu 4 çift daha söyledim. 2 çiftte hoparlör söyledim. Birde onları göreyim istedim. Bedava sirke sonuçta :D Yani çok kaliteli bir şey olsa zaten 2 kapağa vermez :D

hoparlörlerin ses iyi olmamasından dolayı küçük bir değişiklik yaptım :D sesi eskisine oranla çok daha yüksek ve düzgün çıkıyor. :D

Edit: videoyu 2 megapixellik telefonumdan çektiğim için kalitesi ve ses kalitesi çok fazla belli olmamaktadır. 

http://youtu.be/TSb100Jy-V0

Edited by ArminVB

hoparlörlerin ses iyi olmamasından dolayı küçük bir değişiklik yaptım :D sesi eskisine oranla çok daha yüksek ve düzgün çıkıyor. :D

Edit: videoyu 2 megapixellik telefonumdan çektiğim için kalitesi ve ses kalitesi çok fazla belli olmamaktadır. 

Tam olarak ne yaptın anlayamadım :D

Banada bu hafta içi 4 tane geliyor. ben dördünüde birleştirmeyi düşünüyorum :D

cocacola hoparlörün parçalarını yerinden çıkartıp kullanmadığım bir hoparlörün içine yerleştirdim ve gayet temiz bir çalışma oldu :D arkadan usbye bağlama yeri vs videoda gözüküyor :D 

dördünüde birbirine birleştirebilceğini sanmıyorum ama ayrı ayrı 4 tane yapabilirsin :D 

cocacola hoparlörün parçalarını yerinden çıkartıp kullanmadığım bir hoparlörün içine yerleştirdim ve gayet temiz bir çalışma oldu :D arkadan usbye bağlama yeri vs videoda gözüküyor :D

dördünüde birbirine birleştirebilceğini sanmıyorum ama ayrı ayrı 4 tane yapabilirsin :D

Zaten ayrı ayrı 4 tane kendisi değilmi sence :D

Ben birleştirecem diyorsam birleştirecem :D

Ama sen iyi düşünmüşsün. Elindeki hoparlörü değerlendiremişin. Kaç wattlık ses veriyor senin sistem şimdi :D

senin birleştirme işleminde 4 ayrı hoparlöre 5 voltluk elektriği gönderme işini nasıl birleştireceksin ? :D

4x5=20 volt :D

kısaca 4 tane usb girişine ihtiyacın var :D

kaynaktan sesi alma işini birleştirmek kolay ancak güçleri ayarlaman lazım :D .

kaç wattlık ses veriyor demişsin... daha yüksek watt hoparlör takınca o kadar ses çıkarıcak diye birşey yok :D cocacolanın içinden çıkan devre ne kadar veriyorsa o kadar :D

Edited by ArminVB

http://youtu.be/TSb100Jy-V0

Türkün parmağı oldu çok belli be :D arkada tel falan :D

Hackermemo senin bu forumun eski üyelerinden oldugunu bilirim ama kardeşim

bu adamlar değil kulaklık isterlerse araba versinler,yinede uzak duracaksın

lütfen beni yanlış anlama fakat yine ramazan geliyor adamlar bizi nasılda sineden vuruyor...

Ramazanda Coca cola öyle bir reklam yapıyor ki

sanarsın islamı düşünen ve seven bir firma adamlar işi biliyor,her kitleye ayrı ayrı hitap ediyor...

Hackermemo senin bu forumun eski üyelerinden oldugunu bilirim ama kardeşim

bu adamlar değil kulaklık isterlerse araba versinler,yinede uzak duracaksın

lütfen beni yanlış anlama fakat yine ramazan geliyor adamlar bizi nasılda sineden vuruyor...

Ramazanda Coca cola öyle bir reklam yapıyor ki

sanarsın islamı düşünen ve seven bir firma adamlar işi biliyor,her kitleye ayrı ayrı hitap ediyor...

Kuruş vermedim inan kardeşim. Benim tek amacım ürünleri almak. Konuya dahil arkadaşlarda para vermesinler diye kapak bile dağıttım. Kandırma yok aslında bedava olunca bedava sirke olayına döndü :)