Jump to content

Kırmızı Kasa Etkinliği | Coca-Cola Dükkanı

Makifo
 Share

Recommended Posts

• Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

her üründen 2 tane mi geliyor ? bir de stoklar bu kadar çabuk mu bitiyor az önce 23 stok vardı yenileyince sayfayı stok bitti :(

Stok sayısı belli olmuyor. Evet stoklar geldiği gibi bitiyor sanırım herkes sitenin kapısında yatıyor.

bu arada facebooktan arkadaş davet etmiş olman lazım falan yazıyor o nasıl gerekiyor mu ?

Hayır. Şahsen bende öyle bir şeyi hiç istemedi. (25-30 hesaptan sipariş verdiğim halde)

stok açısından değil mesela kulaklık 2 şer tane gelmiş ya her şey mi 2 tane de bazılarında o da yazıyor galiba yeni öğrendim de neyse almaya gideyim bari bir de üye olduğun kişi hep farklıydı muhtemelen akraban olsa yeterli mi ? 

stok açısından değil mesela kulaklık 2 şer tane gelmiş ya her şey mi 2 tane de bazılarında o da yazıyor galiba yeni öğrendim de neyse almaya gideyim bari bir de üye olduğun kişi hep farklıydı muhtemelen akraban olsa yeterli mi ? 

Evet 1 siparişte üründen iki tane gelmekte. Sisteme açtığım yeni hesaplarda tüm isim mail telefon farklı teslimat adresleri ise aynı :) hiçbir sorun çıkmadan hepsini alıyorum.

Yaklaşık 15 kod var elimde 4 hoparloö almak istiyorum nne yapmam lazım 

4 tane yeni üyelik açar hepsine ikişer kod girersin. Hepsinde 11 puan olur hepsinden hoparlör siparişi verirsin 8 tane hoparlör gelir :)

hiç sorma bir yakalasam neler alacam :D

aynen bir yakalarsakda

Hakkaten ya dün sabah kulaklık stoklarda vardı öğlen vakti bitti  :hım:

öğle vaktide ne dakkada 30 40 gidiyordu 10 dkda bitti Ya inanamadım 
Yeni hesap açtım 2 kod yükledim siparif verdim sepete gittim adresi yazıp onaylicam stok tükendi

biraz önce bakkala gittim coca coladan adam kola getirmiş direk onla konuştum yeni kampanya ramazan etkinliği yine aynı kodları giricez yeni ürünleri alıcaz yetkilinin dediğine göre 6000 ürün varmış kırmızı kasaya gelmeye başlamış