Jump to content

Internet Download Manager

malar
 Share

Recommended Posts

slm arkadaslar bu sorunu bilen var mı yada karsılasanlar varsa yardım edebilirmi bir sıteye gırdıgımde vıdeoya bastıgımda kb sekline ıdm herseferinde geliyo onceden bole degıldı tıklatınca ındırıyodu

2183Adsiz.jpg

İdm seçeneklere gir yeni açılan pencerede tarayıcı isimleri alt alta sıralanmıştır ordaki işaretli olan clickleri kaldır.İdm'in bu özelliği film falan izlerken sorun yaratıyor zaten.

pre_1369678674__1.jpg

Düzenleme : Resim eklendi.

Edited by hackermemo

İdm seçeneklere gir yeni açılan pencerede tarayıcı isimleri alt alta sıralanmıştır ordaki işaretli olan clickleri kaldır.İdm'in bu özelliği film falan izlerken sorun yaratıyor zaten.

cok sağol kardesım yalnız sadece o sorun gıtmesını ıstıyorum yanı fılmı ındırmek ıcın vıdeoyu ındır diyecekmı yine

cok sağol kardesım yalnız sadece o sorun gıtmesını ıstıyorum yanı fılmı ındırmek ıcın vıdeoyu ındır diyecekmı yine

Bu ayarlar ile o pencere çıkmaz artık. İndireyim mi sana sormayacak ve indirmeyecek. Firefox kullanıyorsan tarayıcı olarak download helper isimli bir eklentisi var onu kur video indirmek için.

Ben ie tab uzantısını kullanıyorum. 

https://chrome.google.com/webstore/detail/empty-title/hehijbfgiekmjfkfjpbkbammjbdenadd?utm_source=chrome-ntp-icon

Sağ üste simge yerleşiyor. Video sayfasında ki videoyu indirmeye çalışırsa idm eğer ie tab simgesine tıklıyorum internet explorer olarak chrome içinde açıyor. 

Edited by yasak_ask

IDM Youtube Hatasını Bugün Yayınladığı Yeni Sürümle Giderdi. Build 14'den Bahsediyorum. Gerekli Konu Sitede Mevcut. Saygılarımla.

tsk admin kardesım full surumse lınk atman mümkünmü acaba

Patch yapmadan önce programa gir ad soyad yaz mail salla bir tane seriali gir ondan sonra programı kapat ve patchi çalıştır.Artık full.

Full yapmak için patch :

http://s3.dosya.tc/server5/AJ1f5b/Makifo.rar.html
Edited by hackermemo