Jump to content

Asus 8-Serisi Haswell Anakartlarına Yakından Bakın

rebelli0uss
 Share

Recommended Posts

Asus’un yeni anakart serisini yakından tanıyın

Bu yılın başlarında Asus’un tanıtımını yaptığı 8-serisi anakartlar muhteşem özellikler sunuyor. Intel’in Haswell işlemcileri için geliştirilen Z87 çipsetli yeni anakart modelleri daha önceki modelleri arattırmayacak gibi görünüyor. Haswell dördüncü nesil Core işlemci ailesinin girişiyle kullanıcılara sunulacak.Aşağıda izleyeceğiniz videoda Asus’un yeni anakart kurulumlarını ve özelliklerini inceleme şansınız olacak. Yeni anakartla ilgili sormak istediğiniz her şey, özellikler ve kurulumu aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Sistem UEFI setup gerektiriyor.

Asus’un en iddialı anakartı şüphesiz Maximum VI Extreme olmuştu. Ancak yeni seri de muhteşem bir tasarım detayıyla geliyor.

1370777177_1.png

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IlU5wQ6m5Cg

Kaynak : http://www.pcuzmani.com/asus-8-serisi-haswell-anakartlarina-yakindan-bakin.html

Edited by rebelli0uss

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By KenanK
      Asus H81-Plus / DDR3 / LGA1150 ATX Anakart

Ürün Sıfırdır, 2 Yıl Garantilidir.

Elimde fazlalık durmaktadır. Ürün hakkında Detaylı açıklama yapmama gerek yok, Özellikleri ile ilgili bilgiyi kendi sayfasında bulabilirsiniz.
      https://www.asus.com/Motherboards/H81PLUS/specifications/ Ürün Resimleri[spoiler]

[/spoiler]

Fiyat : 250 TL
      Pazarlık payı mevcuttur. Kargo alıcaya aittir.
    • By almander
      Merhaba

GA-8I945PLGE-RH anakartım var. Üzerinde p4 işlemci vardı, dual core e2200 taktım fakat pc çalışmasına rağmen ekrana görüntü vermedi. Başka dual core serilerini de takım yine bir sonuç yok. Kendi sitesinde 775lga işlemcileri destekler demesine rağmen nerede yanlış yapıyorum ?
    • By S_EroL
      [ALINIK] Lenovo B560 Ekran Kartlı Anakart veya kendisi lazım. Sıfır veya ikinci el olması farketmez. 

• By Koller_47
      arkadaşlar merhabalar biliyorum çoğunuz bios işinin sırf sakat bir iş olmasından dolayı bana yanlış bilgi vermemek için belki de yardım etmeyeceksiniz. (aslında ben de acemiyim bu konuda)
      ama benim bilgisayarımın biosu şu an çökmüş durumda ve de anakart arızalanmış yardıma ihtiyacım var.
      aradan 4 hafta geçti ve yanlış bios güncellemesi sonucu anakartım arıza yaptı ve bilgisayardan uzun bip sesleri geliyor ve dvd rw dışında hiçbirşey çalışmıyor ne klavye ne usb girişleri ne monitör ne de ps2 klavye mouse girişi (-ki award bioslar için klavye çalışsa sitelerde dendiği gibi ctrl + home tuşlarına bastığımda iş tamam olacak ama -) bu arada usb mouseyi bağladığımda ışığı yanıyor...
      anakartımın markası foxconn bu arada ve biosumun markası ise phoenix-award (phoenix technologies ltd v6.00 pg)...
      bu arada bios güncelleme işlemini foxconn live update programıyla masaüstünden yaptım ve yaptığım bios güncellemesi de sağlam ayakkabı değildi (bios write protection hatası verdi) ben bilgisayarı yeniden başlatıp super bios protection ayarını disabled yapayim dedim meğer bios güncellemesi yanlışmış ve bilgisayar dediğim hale döndü yani biosu çökmüş vaziyetteydi... hiçbir ekran falan gelmiyordu...
      ya arkadaşlar ben şimdi bu bilgisayarı canlandırmak için illa teknik servise mi götürmem gerekiyor? adam en fazla anakart parası alacak bios pilini falan değiştirecek hadi eyvallah diyecek ama bunu kurtarmanın başka bir yolu yok mudur? (pile kısa devre yaptırma, jumper sökme pili çıkarma vs.)
      edit: işlemcim amd athlon x64 processor marka.
    • By Asque
      Merhabalar Alınık Saglam ddr ram uyumlu sata girişi olan P4 işlemcim için alınık 478 Pin anakart arıyorum ilgilenenler irtibata geçerse sevinirim
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...