Jump to content

Toplu Mail Atma

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. şimdi bir kerede binlerce kişiye aynı maili atmak istiyorum ve bu kişiler birbirinin mail adresini görmesinler istememin yanında bu kişilere başka zamanda mail atmak istediğimde tekrar tek tek mail adreslerini girmektense bunları bir grup haline getirip o gruba tıkladığımda bütün mail adresleri algılansın istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba bir bilgisi olan var mı? 

Şimdiden herkese teşekkürler:)

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. şimdi bir kerede binlerce kişiye aynı maili atmak istiyorum ve bu kişiler birbirinin mail adresini görmesinler istememin yanında bu kişilere başka zamanda mail atmak istediğimde tekrar tek tek mail adreslerini girmektense bunları bir grup haline getirip o gruba tıkladığımda bütün mail adresleri algılansın istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba bir bilgisi olan var mı? 

Şimdiden herkese teşekkürler:)

bu kadar mail atmak için deneme yaptığınızda büyük ihtimalle 3 aylığına microsoft tarafından mailiniz bloke edilir yalnızca mailinizi açabilir okuyabilir ama mail göndermeniz yasaklanır bilginiz olsun

yani izinsiz yapılan ve toplu mail göndermelerde böyle

eğer bir iş yerindekilere göndermeniz gerekiyorsa zaten o iş yerinin bilgi işleminden yetki verildikten sonra 

ister görünür ister görünmez bir tık ile mail gönderebiliyorsunuz.

bu gibi toplu mail göndermeye yardımcı olan şirketler vardır

illa ücretsiz bulmak istersen

şuan en kısa yol: önce kendiniz bir çok mail oluşturmanız sonra her maile elli elli grup oluşturmak olabilir

Edited by yineben

mesale077 kardeşim denemedim o programı daha doğrusu ben programla yapıldıgını bilmiyordum deneyecegım.

yineben  kardeşim eyvalla yazına sağlık ama neden bloke oluyor o kısmı tam anlamadım yada gmail den nasıl gönderebiliriz herikiside olur