Jump to content

Win8 Işletim Sistemli Pc De Recovery Kayboldu

legend87
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar elimde win8 li bir pc var bunun recovery bölümü var gibi yönetten baktığım zaman bir bölüm var ama onu bilgisayarım penceresinde göremiyorum bunun nasıl bilgisayarım penceresinde görebilirim. recovery my files tan geri döndürmeye çalışıyorum ondada gelmiyor win8 i normal olarak kurdum ama keyi yok haliyle bunu nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşlar elimde win8 li bir pc var bunun recovery bölümü var gibi yönetten baktığım zaman bir bölüm var ama onu bilgisayarım penceresinde göremiyorum bunun nasıl bilgisayarım penceresinde görebilirim. recovery my files tan geri döndürmeye çalışıyorum ondada gelmiyor win8 i normal olarak kurdum ama keyi yok haliyle bunu nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Forumda win8 single language sürümünü bulup indirip kurun. Keyi girdiğinizde aktifleşir o .

• Editor

Yönetten baktığında görünen bölüm 350mb civarında ise boot dosyalarının olduğu bölümdür 10gb veya üzeri bir bölümse recovery bölümüdür sistemi yeniden kurmak için başlangıçta recovery tuşlarına basarsan yeniden orijinal sistem kurulum recovery kısayol tuşu için kullandığın makine için googlede arama yapabilirsin yok recovery bölümünü görecem diyorsan içinde swf dosyalarından başka bişey olacağını zannetmiyorum linkteki programı indir calıstır gizli partitionlar açığa çıkacak ve yeniden başlattıktan sonra tekrar gizlenecektir

http://s3.dosya.tc/server7/MRcuAA/MountStorPE.rar.html