Jump to content

Online Oyun Güncelleme Programı

Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Bildiğiniz gibi internet Caferlerde oyunlar artık git gide online oyun şeklini alıyor mevcut piyasada olan oyunlarda git gide çoğalıyor. Cafesinde en az online oyun barındıran internet cafe minimum 3-5 tane arasında değişir. Bazı cafelerde ise 20-30 oyun var bu oyunların genelde haftalık güncellemeleri çıkıyor müşteri memnuniyeti açısında zamanında güncelleme yapmak daha da önem kazanmaya başladı. Bende bir cafeci olduğum için bu probleme bir çözüm arayışı içindeydim sonunda kendimce bir çözüm buldum ve cafem de kullanıyorum. Merkezi bir bilgisayarda elinizdeki bütün oyunları güncellemelerini yapıyorsunuz sonra benim programımla bu oyunları toplu ya da teker teker nasıl isterseniz tarattırıyorsunuz program size sadece güncellenmiş dosyaları ve klasörleri bulup bir listesini oluşturuyor. Sonra bütün terminalleri açıyorsunuz yine merkezi deep freze programının consolundan terminallerdeki deep freezeleri devre dışı bırakıyorsunuz ve benim programımın clientleri ana bilgisayardaki oluşturulan listedeki güncellenmiş dosya ve klasörleri terminallerdeki ilgili oyunların içine atıyor. Bu sayede cafeci arkadaşlar tek tek bilgisayar dolaşmaktan kurtuluyor ve tek bir seferde bütün oyunların kaç tane olursa oldun güncellemelerini yapmış oluyor. Bu program cafeciyi zaman kaybından ve zahmetten kurtarıyor arkadaşlar böyle bir program varmıdır elinizde yada benzeri görevi yapabilecek bir program duyan bilen varsa bi zahmet bilgilendirirse .... şimdiden teşekkürler.

• 1 ay sonra...

Bir internet kafe işletmecisi olarak yılların verdiği tecrübe ile yaşadığımız bazı sıkıntıları gidermeye çalıştık. Bu sıkıntılardan başlıcaları;
- Flash & USB disklerden bulaşan virüsler
- Müşteriler Tarafından Atılan Keylogger vs. 
- Oyunlarımızın Alınması 
- Oyun Güncellemeleri Sıkıntıları 
- Hesap Açma / Kapama Zorluğu 
- Net Kasa Hesabı Sorunu (Eleman Çalıştıranlar) 
- Kariyer Tutma Zorluğu (Oyun Saveleri) 

Biz bu sıkıntıları ve sayamadığımız bir çok sıkıntıyı aştık, sizde aşmayı düşünürseniz, 
Reklamsız ve Ücretsiz 
EnesKafe programımız hizmetinizdedir.

Programın Bazı üzellikleri

• Bilgisayar ve Playstation gibi farklı cihazların yünetimi aynı anda yapılabilmektedir.
  • Güncelleme İşlemleri (Online Oyunlar vs.)
  • USB virüslerine karşı %100 koruma.
  • USB Dosya alma limiti: Belirtilen dosya boyutundan büyük dosyalar alınamaz.
  • Root virüs uyarı üzelliği: Bilgisayarın sürücülerine root virüsü bulaştığında uyarı mesajı günderir.
  • Hem kasa hem kafeterya hesabınızı birebir tutar.  Yeni hesap dünemleri oluşturup kafenizde net hesap yapabilir, sattığınız malzemelerin stoğunu tutabilirsiniz.
  • Kelime veya cümle bazlı yasaklama.
  • Rahat Kullanım.
  • Clientlerde Resimli ve Yazılı reklam yapma.
  • PlayStation gibi cihazlar için 8 kola kadar fiyatlandırma.
  • Raporlamada Tarih vs Saat bazlı rapor alabilme.
  • %100 Reklamsız.
  • Kariyer(Oyun saveleri vs.) alıp verme.
  • Mesaj günderme.
  • Ekran Gürüntüsü Alma.
  • Bilgisayarların Otomatik Açılması.
  • Sınırsız Client.
  • Ve sizlere yardımcı olabilecek bir çok ek üzellik.

İnternet Kafe konusundaki fikirlerinizi ve sorunlarınızı lütfen bize yazın. Fikirleriniz bizim için çok değerlidir.

Bilgi için: http://www.internetcafeciler.net/yazilim-tavsiyeleri/73843-eneskafe-kafe-amp-ps-yonetim-programi.html

ADRESİMİZ: www.eneskafe.com

Saygılarımla