Jump to content

Asus, Casper Hangisi Sessiz?

Share

Recommended Posts

asus veya casper masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. casper nirvanalarda silent teknolojisi var yani ses 23 desibel ve altıymış. asuslarda kaliteli onlarında ses düzeyi iyi olduğu söyleniyor. az yani. asus veya casper veya her ikisinide bilenler sesizlikleri nasıl karşılaştırıp söyleyebilirmi ? ses konusuna hassasım çünkü mevcut bilgisayarım olan casper alfa 2006 fabrika gibi çalışıyor :)

Eğer ortada iki marka varsa. Asus ve casper ortaya geleceklerse. Allahıma yemin ediyorum ki casperin ruhu asusun ruhunun önünde diz çöker tövbe eder..  :trollface:

Asus varken casper alınır mı yahu. Sesi bilmem ama kalite olarak asus çok çok daha iyidir.

Ayrıca alacağın modelleri ve fiyatlarını yazarsan sana öneri toplama bir kasada önerilmesi muhtemeldir :) 

Edited by yasak_ask

asus veya casper masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. casper nirvanalarda silent teknolojisi var yani ses 23 desibel ve altıymış. asuslarda kaliteli onlarında ses düzeyi iyi olduğu söyleniyor. az yani. asus veya casper veya her ikisinide bilenler sesizlikleri nasıl karşılaştırıp söyleyebilirmi ? ses konusuna hassasım çünkü mevcut bilgisayarım olan casper alfa 2006 fabrika gibi çalışıyor :)

sessiz lik sana kalmıs bişey kasanın ses yalıtımı iyiyse az ses yapar ama asus ile caspere kıyaslaman tamamen yanlıs :) asus <3

bazı arkadaşlar laptop sanıp yanıt verdi galiba toshiba nın masaüstüsü varmı?

valla ses benim için önemli. çünkü dediğim gibi 7 yıldır 2006 model casper bilgisayarım kafa kulak bırakmadı :)

benim casper yalnız tık demedi hakını vermek gerekir.

asus kalitesi belli oluyor zaten donanım bileşenlerinden. ama dediğim gibi ses konusu kesinlikle önemli benim için.

alacağım pc 1000 - 1500 civarı olacak. yasak_ask kardeşimiz toplama önerilebilir demiş ama toplamada ses konusu halolabilirmi? saolun.

bazı arkadaşlar laptop sanıp yanıt verdi galiba toshiba nın masaüstüsü varmı?

valla ses benim için önemli. çünkü dediğim gibi 7 yıldır 2006 model casper bilgisayarım kafa kulak bırakmadı :)

benim casper yalnız tık demedi hakını vermek gerekir.

asus kalitesi belli oluyor zaten donanım bileşenlerinden. ama dediğim gibi ses konusu kesinlikle önemli benim için.

alacağım pc 1000 - 1500 civarı olacak. yasak_ask kardeşimiz toplama önerilebilir demiş ama toplamada ses konusu halolabilirmi? saolun.

Hocam düşündüğün bilgisayarlar hangileri buraya model veya onlara ait link koyarsan iyi olur. Donanım olarak güçlü bir makine alırsan sana 6 sene değil 12 sene gider... Ses konusuna gelince fanları ve psu yu kaliteli alırsan ses olmaz :)

yav konu sapıyor. iddialı belirgin sessizlik hangi bilgisayarlarda var? casper. asus kaliteli olabilir zaten belli donanım bileşnlerinden özelliklerinden. ama asus tada sessizlik olduğu yazıyor satılan internet sitelerinde. bende diyorumki asusun sessizliği nasıl casper ın ki nasıl. bilen varsa tekini kullanan veya ikisini de kullanan bildiğini söylesin. asus ta sessizlik iyidir veya asusla casperı karşılaştırısak sessiz çalışması konusunda şu şöyledir bu böyledir gibi..  hatta alacağım muhtemel olan bilgisayarların linklerinide verdim yukarda.