Jump to content

P8_V25.exe Dosyası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Windows 8 için loader çıkmayacakmış. Sizce, kimine göre aldatmaca kimine göre sorunlu aktivasyon yaptığının belirtildiği P8_v25.exe dosyası hakkında ne düşünüyorsunuz.?

İlk fikir beyanı benden: Netbook'a bu crackı, k@ylunun w8 core lite sistemi çıktı çıkalı bu dosya ile etknleştirme yaptım. Şu ana dek windows 8'i sıkıntısız kullanıyorum..

P8_v25.exe

https://app.box.com/files/0/f/1035338309/1/f_9430953329

Güncelleme yapmadığın için aktivasyonun bozulmaması normal.

Sistemin aktivasyon işlevini kırarak çalışan araçlarda var. Ama bunlar sistemde sorunlara neden olabileceğinden ve sağlam olmadığından sahte olarak nitelendiriliyor.

o crack Windows 8'in aktivasyon dll dosyalarının içeriği ile oynanmasından ibaret... yani sahte bir aktivasyon uygulaması, işletim sistemi aslında etkinleştirilmediği halde aktivasyon dll dosyaları editlendiği için işletim sistemi etkinleştirilmiş gözüküyor... bu uygulama zamanında Windows 7 için çıkan RemoveWAT ve HAL7600 uygulamalarına benziyor

basit bir Microsoft güvenlik güncelleştirmesinde hem sahte aktivasyonun yerle bir olma ihtimali, hemde işletim sistemini çökertme ihtimali yüksek...

böyle sahte aktivasyonlar ile uğraşılacağına ya telefon ile ya da KMS ile aktivasyonunun tercih edilmesi daha sağlıklı olur...

o crackin bi anlamı yok Etkinleştirme dosyasu,ında windows etkinleştirilmedi yazısını editleyip etkinleştirildi yazıyor sfc /scannow yapınca zaten crackin editlediği dosyayı bozuk buluyor

sercan abi güncelleme yapmadığını söylemiştin güncelleme yapmadığın için sorun çıkmaz 

ben kendi pcm haricindeki bir çok pcde denedim sıkıntı çıkarmıyor (buna win8 çıktığı günden beri çalışanda dahil). güncelleme yapıldığında yeniden uyarılar çıkıyor yeniden uyguladığınızda yine eski haline dönüyor. (her güncellemede uyarılar düşmüyor hemen)...

sisteme olan herhangi bir eksisini görmedim. sadece başlangıç ayarında 2. seçenekte etkinleştirin çıkıyor o kadar.

ben kendi pcm haricindeki bir çok pcde denedim sıkıntı çıkarmıyor (buna win8 çıktığı günden beri çalışanda dahil). güncelleme yapıldığında yeniden uyarılar çıkıyor yeniden uyguladığınızda yine eski haline dönüyor. (her güncellemede uyarılar düşmüyor hemen)...

sisteme olan herhangi bir eksisini görmedim. sadece başlangıç ayarında 2. seçenekte etkinleştirin çıkıyor o kadar.

aynen katılıyorum :good: