Jump to content

Nosferatu: The Wrath Of Malachi

exit

Recommended Posts

güzel birşeye benziyor ama Silent Hill ve Alone İn The Dark kadar korkunç olabilir mi merak ettim doğrusu :clapping:

yoruma katılıyorum + o oyunlara fatal frame ve birazcıkda f.e.a.r ve resident evil oyunlarınıda eklemek isterim ama oyun güzel gibi eskiden yapılmış oyun olarak iyi..bu arada bir arkadaş sormuş lisans durumunu ücretsiz yazmış arkadaş yukarda yani freeware...

bu oyunu bılıyorum yıllar once oynadım ve dedıgın ve artıkbole oyunlar yapamıyorlar bana korku dendıgınde resıdent evıl 4den uzaklasamam benım tek favorım odur 8 9 kere bıtırdım hala formattan sonra ılk kurdugum oyundur tavsıyem korkuda resıdent evıl dır ...

keske hala resident evil pc için cıksa :) bide silent hill .. oda cok iyi..

ben linkle ilgili bi sorun yaşadım premium acccont fln diyor :S

gerçekten tavsiye ederim 5+1 ses sisteminde karanlıkta oynayında bir görün bakalım :) acaba konuşmlarda Tr alt yazıda varmı

ekleme colector hesabı olan avrsa ona ekleyebilirmi 10 indirme sınırına dayanmışta :)

En son böyle korku oyunu olarak doom oynamıştım. Daha sonra tırstığım için sildim oyunu. El feneri ile silahı aynı anda taşıyamıyordun. Karanlık yerlerde ilerlerken mecbur el fenerini taşıyordum. Karşıma yaratık çıkınca kafasına el feneri ile vurmak gibi aptallık yapıyordum sonra <_< Bu yüzden en tırstığım oyun odur. Birdaha da kurmadım o yüzden :) Bakalım bu nasılmış. indirip kuracam.

keske hala resident evil pc için cıksa :) bide silent hill .. oda cok iyi..

Silent Hill Homecoming zaten Pc versiyonu var. Oyun demek yanlış olur zaten (: film gibi yapmışlar. yanlız sonu biraz saçma bitiyor gibi gibi... ama herkeze tavsiye ederim adranalini bol bir Silent Hill serisidir.

Link yenilendi,daha sağlam biryere upload ettim link ölümsüz.Çıkan sayfada aşşağıdaki downloadı tıkladığınız an oyun inmeye başlar,bekleme falan yok.Son hızda indirebilirsiniz.

Rapide illa para gösterecez artık.

• 2 hafta sonra ...
:D ben bu tür bulmacalı macera oyunlarının hastasıyım dır boş istiraat günlerimde hep oynar ve bir oyunu bitirmeden bırakmam benim için oyun bir kitabu okumak gibidir paylasım için cok teşekkür ederim

• 2 hafta sonra ...
güsel oyun ama eski :)

bu oyunun çıkış tarihi 21 ekim 2003 arkadaşlar

ama bildiğim birşey varsa en baba oyunlar bile 3-5 ayda duman olurken 6 yıldır hala oynanan bir oyun olması çok güzel demekki neymiş herşey görsellik 3D değilmiş :D

minumum sistem gereksinimleri

Tür:

FPS

Dağıtıcı:

iGames

Yapımcı:

Idol FX

Minimum Sistem:

800 Mhz işlemci, 128 MB RAM, 32 MB Ekran kartı

Önerilen Sistem:

2.0.Ghz işlemci, 256 MB RAM, 128 MB Ekran kartı

zamanına göre yüksek :p

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...