Jump to content

Windows Xp Pro Sp3 Tr|Driver Edition|Ağustos 2013

Extended
 Share

Recommended Posts

Konuyla alakalı değil belki ama bu paylaştıgınız işletim sistemini usb bellekten kurabilecegim sorunsuz olan bildiginiz program varmıydı . çok teşekkurler . eline emeğinize saglık ...

ben sardu ile yüklüyorum onu da dene istersen. bileşenlerle oynanmamış olduğıu için sorun çıkma olasılığı düşük. Ben indiriyorum ellerine sağlık.

• 2 hafta sonra ...

Konuyla alakalı değil belki ama bu paylaştıgınız işletim sistemini usb bellekten kurabilecegim sorunsuz olan bildiginiz program varmıydı . çok teşekkurler . eline emeğinize saglık ...

Bluelife üstadın forumdaki usb den xp/2003 kurulum projesi var. Ben onu kullanarak usb den kurulum yaptım.

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

-Sanırım Bu XP Sadece Sizde Yavaş Şuana Kadar 580 Kişi İndirmiş Sorun Çıkmamış Size Özel Oldu Galiba.

-Ben Yaptıgım XP'lere Sadece Güncellemeleri Ekliyorum Ek Bir Reg Kaydı Felan Eklemiyorum ( PC Özellikleri Düşükse İstedigin Kadar Hızlandırmak İçin Reg Kaydı Ekle ) Ama Nafile.

-Evet Yandex Düşmanıyım Renkler ve Zevkler Tartışılmaz Bir Emek Vermişimki Emegimin Karşılıgını Almak İstiyorum. 6 Dolar Verip Bir Premium Uyelık Alsanız İndirmesi 5 Dakika Sürer.Zaten Konuda 2 Tane Alternatif Link Vermişim..

-Sanırım Bu Sorunları Yaşamasaydınız Foruma Üye Olmucaktınız Sizde İndirip Kaçanlardansız Galiba.

korsan sistemde neyin emeği ya? güldürmeyin allah aşkına

üstadlar bende asus k55vd notebook var win8 yüklü kullanamıyorum bu xp yi kursam driverları tanırmı acaba çünkü asusun kendi sitesinde bile xp driverları yok bu bilgisayarın size zahmet bi yardım edin

yok hocam asusta yoksa başka yerde bulamazsın. windows 7 ye dönebilirsin ama.

tavsiyem 8 de kal 7 den daha hızlı cidden.